Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Pazar3 shpalljet | Në shitje (Shitet, Shes) | Makina | Vetura | Opel

Adam , 5
Agila , 97
Antara , 212
Arena , 1
Ascona , 19
Astra , 3639
Calibra , 14
Campo , 4
Combo , 119
Corsa , 2528
Crossland , 3
Frontera , 101
GT , 5
Insignia , 293
Kadett , 94
Karl , 1
Meriva , 581
Mokka , 16
Monterey , 3
Movano , 4
Omega , 139
Rekord , 14
Senator , 1
Signum , 82
Sintra , 23
Tigra , 181
Vectra , 1289
Vivaro , 35
Zafira , 822

Ka shumë reklama të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në Pazar3, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe , kategori Vetura , ose vendndodhje , Pazar3 është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë reklama të publikuara në shumë kategori të ndryshme.Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, Pazar3 ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha reklamat bazuar në kërkimin tuaj: | Në shitje (Shitet, Shes) | Vetura | Opel | ose regjistroni një reklamë tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në Pazar3.mk.

Dje 11:14
Линк
Vetura  ·  Opel  ·  Astra  ·  Tetovë

Opel Astra 1.9 CDTI - 05 - 150KS COSMO

3 700 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
14 Pri 08:47
Линк
Vetura  ·  Opel  ·  Astra  ·  Shkup  ·  Kisella Voda

Opel Astra h TwinTop Cabrio

4 200 EUR Намалена цена

Viti: 2009
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
08 Pri 11:28
Линк
Auto sallon Vetura  ·  Opel  ·  Agila  ·  Kumanovë

Opel Agila B 1.2 Benzin 63 Kw Auto Plac Zurich

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999

Dje 23:07 Auto sallon Vetura  ·  Opel  ·  Astra  ·  Gostivar

OPEL ASTRA J 1.6 TURBO 180 KS UVEZENO OD SVAJCARIA

7 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 19:58 Vetura  ·  Opel  ·  Corsa  ·  Manastir

❗❗OTKUP NA MOTORNI VOZILA❗❗

9 999 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Dje 19:47 Vetura  ·  Opel  ·  Astra  ·  Shkup  ·  Aerodrom

Opel Astra H GTC 1,4 so plin neuvezena

3 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 19:18 Vetura  ·  Opel  ·  Insignia  ·  Shkup  ·  Aerodrom

Opel Insignia 2017

13 500 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 45 000 - 49 999
Dje 19:16 Auto sallon Vetura  ·  Opel  ·  Crossland  ·  Kriva Pallankë

OPEL CROSSLAND X ELEGANCE 1.5 DIESEL 102KS 2020g

13 499 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Dje 19:14 Auto sallon Vetura  ·  Opel  ·  Astra  ·  Kriva Pallankë

OPEL ASTRA FACELIFT 1.5 DIESEL 105KS 2021g

11 999 EUR

Viti: 2021
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Dje 18:49 Vetura  ·  Opel  ·  Astra  ·  Shkup  ·  Aerodrom

OPEL ASTRA J 1.4 TURBO

5 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 16:18 Vetura  ·  Opel  ·  Corsa  ·  Shkup  ·  Kisella Voda

CORSA 1.3cdti-95ks COSMO-NAVIGACIJA ``162.604km``so SERVISNA

5 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 14:40 Auto sallon Vetura  ·  Opel  ·  Astra  ·  Shkup  ·  Kisella Voda

OPEL ASTRA 1.7 CDTI 81KW COSMO PERFEKTNA

6 850 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 14:37 Vetura  ·  Opel  ·  Astra  ·  Vallandovë

Opel Astra

1 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 13:00 Vetura  ·  Opel  ·  Antara  ·  Kratovë

Opel Antara

Viti: 2012
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Dje 12:24 Auto sallon Vetura  ·  Opel  ·  Astra  ·  Shkup  ·  Butel

OPEL ASTRA 1.7CDTI 81KW 2013GOD FACCELIFT

5 650 EUR Намалена цена

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 12:00 Vetura  ·  Opel  ·  Corsa  ·  Shkup  ·  Çair

Сепродава Опел Корса 1.2 бензин/плин

4 200 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Dje 11:44 Auto sallon Vetura  ·  Opel  ·  Corsa  ·  Veles

OPEL CORSA 1,2 - 2012 - AKCIJA -AC Avto Alex Veles

4 690 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 11:14 Vetura  ·  Opel  ·  Astra  ·  Tetovë

Opel Astra 1.9 CDTI - 05 - 150KS COSMO

3 700 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 10:34 Vetura  ·  Opel  ·  Vectra  ·  Shkup  ·  Aerodrom

OPEL VCETRA C 1.9 CDTI 120ks 2008g

3 650 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 08:22 Vetura  ·  Opel  ·  Corsa  ·  Shkup  ·  Kisella Voda

OPEL CORSA 1.2 BENZIN 70KS 2018G AUTOMAKEDONIJA SKOPJE!

8 300 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
Dje 08:19 Vetura  ·  Opel  ·  Crossland  ·  Shkup  ·  Kisella Voda

OPEL CROSSLAND 1.2 PETROL 82KS 2018G STYLE 118.000KM!

10 999 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Dje 08:11 Vetura  ·  Opel  ·  Vivaro  ·  Shkup  ·  Karposh

OPEL VIVARO 2.0 DIZEL 09 GOD 6 SEDISTA OD CH KAKO NOVO

4 999 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
14 Pri 21:57 Vetura  ·  Opel  ·  Corsa  ·  Shkup  ·  Centar

СЕ ПРОДАВА OPEL CORSA

4 200 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
14 Pri 17:16 Vetura  ·  Opel  ·  Corsa  ·  Kumanovë

CORSA C 1.7D REG-KLIMA-ISPRAVNA-DOBRA

1 800 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
14 Pri 16:27
Линк
Vetura  ·  Opel  ·  Astra  ·  Shkup  ·  Karposh

OPEL ASTRA GTC OPC LINE NEUVEZENA PRV SOPSTVENIK 120.000KM

4 800 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
14 Pri 15:58 Vetura  ·  Opel  ·  Astra  ·  Manastir

OPEL ASTRA J 1.4 2010 GOD TURBO BENZIN TOP!

6 250 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
14 Pri 14:39 Auto sallon Vetura  ·  Opel  ·  Mokka  ·  Shkup  ·  Gazi Babë

OPEL MOKKA 1.7 CDTI 136 KS 2015 LIMITED EDITION

11 900 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
14 Pri 14:01 Vetura  ·  Opel  ·  Corsa  ·  Tetovë

Perfektna Opel Corsa 1.3CDTI exoflex Naj Ekonomicniot Motor

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
14 Pri 13:33 Vetura  ·  Opel  ·  Astra  ·  Manastir

Se prodava OPEL ASTRA

1 400 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
14 Pri 11:56 Auto sallon Vetura  ·  Opel  ·  Corsa  ·  Shkup

OPEL CORSA 1.3 CDTI full unikat novo 2012gAvto Niki

4 190 EUR Намалена цена

Viti: 2012
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
14 Pri 11:39 Auto sallon Vetura  ·  Opel  ·  Astra  ·  Shkup

OPEL ASTRA J 1.7 CDTI 125KS 12.2011 GODINA

Viti: 2011
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
14 Pri 08:47
Линк
Vetura  ·  Opel  ·  Astra  ·  Shkup  ·  Kisella Voda

Opel Astra h TwinTop Cabrio

4 200 EUR Намалена цена

Viti: 2009
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
13 Pri 20:36
Линк
Vetura  ·  Opel  ·  Astra  ·  Gostivar

Opel Astra 1.3 CDTI

2 800 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
13 Pri 19:26 Vetura  ·  Opel  ·  Astra  ·  Shtip

Се продава Opel Astra G

1 600 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
13 Pri 19:16 Vetura  ·  Opel  ·  Meriva  ·  Shkup  ·  Kisella Voda

OPEL MERIVA 1.3CDTI 70KW 2015 COSMO PAKET

6 750 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Online
13 Pri 18:52 Vetura  ·  Opel  ·  Astra  ·  Shkup  ·  Kisella Voda

Opel Astra J

1 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
13 Pri 18:36 Vetura  ·  Opel  ·  Corsa  ·  Shkup  ·  Gjorce Petrov

OPEL CORSA D PRV GAZDA 2014 1.2I 63KW

6 900 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
13 Pri 15:55 Vetura  ·  Opel  ·  Corsa  ·  Shkup  ·  Karposh

OPEL CORSA 2016 - AUTOMATIC

7 900 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
13 Pri 14:49 Auto sallon Vetura  ·  Opel  ·  Corsa  ·  Manastir

OPEL CORSA D 1.3 CDTI 2008 GODINA *** 55KW-75KS***

4 350 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
13 Pri 14:44 Auto sallon Vetura  ·  Opel  ·  Corsa  ·  Manastir

OPEL CORSA 1.2 BENZIN 2011 GODINA *** 63KW-86KS***EURO 5****

5 350 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
13 Pri 14:38 Vetura  ·  Opel  ·  Astra  ·  Tetovë

Opel Astra 1.9 CDTI - 05 - 150KS COSMO

3 700 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
13 Pri 13:55
Линк
Vetura  ·  Opel  ·  Mokka  ·  Shkup  ·  Gjorce Petrov

Opel Mokka 97 000km 2014 vo odlicna sostojba

13 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
13 Pri 12:26 Auto sallon Vetura  ·  Opel  ·  Antara  ·  Shkup  ·  Ilinden

OPEL ANTARA 2.2cdti 2013 [СЕРВИСИРАНА] / КУПЕНА ВО МК

9 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
13 Pri 11:51 Vetura  ·  Opel  ·  Meriva  ·  Shkup  ·  Karposh

OPEL MERIVA 1.6 BENZIN/PLIN 2004 Full oprema

2 200 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
13 Pri 11:24
Линк
Vetura  ·  Opel  ·  Zafira  ·  Strugë

Opel zafira

2 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
13 Pri 07:47 Vetura  ·  Opel  ·  Corsa  ·  Shkup

НЕУВЕЗЕНА OPEL CORSA 2021 1.2 70000km

11 700 EUR

Viti: 2021
Kilometrazha: 70 000 - 74 999
12 Pri 19:36 Vetura  ·  Opel  ·  Astra  ·  Shkup  ·  Kisella Voda

Opel Astra gtc 1.6 116hp benzin/plin 2009

4 300 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
12 Pri 19:34 Auto sallon Vetura  ·  Opel  ·  Corsa  ·  Shkup  ·  Aerodrom

OPEL CORSA 1.2...Neuvezena

7 900 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
12 Pri 19:02 Vetura  ·  Opel  ·  Astra  ·  Shkup  ·  Kisella Voda

Opel Astra 1.7cdti 2011 Cosmo

5 790 EUR Намалена цена

Viti: 2011
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Online
12 Pri 16:44 Auto sallon Vetura  ·  Opel  ·  Astra  ·  Veles

ASTRA J 1.7CDTI - ODLICNA

5 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
12 Pri 14:06 Vetura  ·  Opel  ·  Corsa  ·  Shkup  ·  Aerodrom

Opel Corsa 1.0.1

1 500 EUR Намалена цена

Viti: 2004
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
12 Pri 13:59 Vetura  ·  Opel  ·  Corsa  ·  Shkup  ·  Gjorce Petrov

Se prodava Opel Corsa D CDTI

4 400 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
12 Pri 11:12 Vetura  ·  Opel  ·  Astra  ·  Shkup

Opel Astra GSI 3.0 V6

2 000 EUR Намалена цена

Viti: 1994
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

Pazar3.mk - Tregu më i madh për blerje dhe shitje në internet!


Pazar3.mk plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes Pazar3.mk.Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë Pazar3 si zgjedhjen e tyre të parë si platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.Pazar3 është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në Pazar3.mk janë Domik Real Estate, Astoria Real Estate, VIP Auto Spa, Kobra-T - shitja e fletëve të plastifikuara, Benelux Tuning - shitja e gomave dhe shinave, AutoWelt, iButik.mk - shitja e telefonave celularë dhe pajisjeve shtesë, Eurogradba Asanoski - shitja e makinave dhe materialeve të ndërtimit, Ledikom, Avto Buv, МТ-Auto, Agro GEA dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të Pazar3. mk.Më shumë se 400.000 reklama janë duke u prezantuar në Pazar3.mk! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Pazar3.mk në baza ditore!Shitja dhe Blerja Vetura në Pazar3.mkNëse, gjatë kërkimin tuaj | Në shitje (Shitet, Shes) | Vetura | Opel | nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një reklamë me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni.Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha reklamave aktive sipas interesit tuaj.Nëse po shisni diçka, regjistroni një reklamë me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - Pazar3.mk është vendi i duhur për ju!Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, Pazar3.mk me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione