Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Pazar3 shpalljet | Në shitje (Shitet, Shes) | Punë dhe biznes | Makina dhe Inventarë | Shkup

Ka shumë reklama të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në Pazar3, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe , kategori Makina dhe Inventarë , ose vendndodhje Shkup , Pazar3 është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë reklama të publikuara në shumë kategori të ndryshme.Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, Pazar3 ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha reklamat bazuar në kërkimin tuaj: | Në shitje (Shitet, Shes) | Makina dhe Inventarë | Shkup ose regjistroni një reklamë tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në Pazar3.mk.

15 Jan 04:12 Për mekanikë dhe lavazh  ·  Shkup

ROBOT MASINA ZA AVTOPERALNA (AUTOMATIĆKI)

29 500 EUR Намалена цена

01 Tet 12:31 Për mekanikë dhe lavazh  ·  Shkup

KARCHER HD 13/12-4 MODEL 2017

1 400 EUR

02 Qer 12:27 Shitore Për mekanikë dhe lavazh  ·  Shkup

Kolicka inox stainles steel

3 499 MKD

01 Nën 11:37 Për mekanikë dhe lavazh  ·  Shkup

Metalni raftovi

1 200 MKD

18 Mar 16:17 Për mekanikë dhe lavazh  ·  Shkup

Masini za avtoperalna

100 MKD

15 Shk 13:04 Për mekanikë dhe lavazh  ·  Shkup

Masini za perenje i susenje

1 256 EUR

31 Mar 19:56 Për mekanikë dhe lavazh  ·  Shkup

Drebong

2 800 EUR Намалена цена

29 Mar 13:26 Për mekanikë dhe lavazh  ·  Shkup

Hidraulicen cilinder

19 Gush 09:29 Për mekanikë dhe lavazh  ·  Shkup

Oprema za Avtoservis Digalka

07 Qer 11:34 Për mekanikë dhe lavazh  ·  Shkup

Nova Germanska Digalka

14 Pri 17:27 Për mekanikë dhe lavazh  ·  Shkup

Generator Super Tiger TG2500DC

70 EUR

12 Mar 19:59 Për mekanikë dhe lavazh  ·  Shkup

Novi Germanski Digalki MONOFAZNI

1 850 EUR

20 Dhj 16:01 Për mekanikë dhe lavazh  ·  Shkup

Kompresor i masini za perenje avtomobili

650 EUR

04 Dhj 17:50 Për mekanikë dhe lavazh  ·  Shkup

Novi germanski digalki

09 Nën 08:37 Shitore Për mekanikë dhe lavazh  ·  Shkup

Digalki Digalka

3 300 EUR

22 Sht 19:28 Për mekanikë dhe lavazh  ·  Shkup

Digalka

1 850 EUR

18 Sht 15:20 Për mekanikë dhe lavazh  ·  Shkup

BALANSERKA PATNICKA NOVA

18 Sht 15:12 Për mekanikë dhe lavazh  ·  Shkup

DEMONTERKA KAMIONSKA NOVA

04 Sht 14:31 Për mekanikë dhe lavazh  ·  Shkup

Avto limarski masini

11 Gush 19:17 Për mekanikë dhe lavazh  ·  Shkup

Novi Germanski Digalki MONOFAZNI

01 Gush 14:39 Për mekanikë dhe lavazh  ·  Shkup

Novi Germanski Dizalici za Avto Servis

1 850 EUR

14 Korr 21:18 Për mekanikë dhe lavazh  ·  Shkup

Nova Germanska Digalka

1 850 EUR

28 Qer 14:40 Për mekanikë dhe lavazh  ·  Shkup

Novi Germanski Digalki lift Monofazni

1 850 EUR

23 Pri 19:39 Për mekanikë dhe lavazh  ·  Shkup

Novi Hidroulicni Digalki za Avtoservis

1 850 EUR

20 Mar 08:06 Shitore Për mekanikë dhe lavazh  ·  Shkup

DIGALKA

3 250 EUR

22 Shk 20:59 Për mekanikë dhe lavazh  ·  Shkup

CO2 aparat

250 EUR

Pazar3.mk - Tregu më i madh për blerje dhe shitje në internet!


Pazar3.mk plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes Pazar3.mk.Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë Pazar3 si zgjedhjen e tyre të parë si platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.Pazar3 është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në Pazar3.mk janë Domik Real Estate, Astoria Real Estate, VIP Auto Spa, Kobra-T - shitja e fletëve të plastifikuara, Benelux Tuning - shitja e gomave dhe shinave, AutoWelt, iButik.mk - shitja e telefonave celularë dhe pajisjeve shtesë, Eurogradba Asanoski - shitja e makinave dhe materialeve të ndërtimit, Ledikom, Avto Buv, МТ-Auto, Agro GEA dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të Pazar3. mk.Më shumë se 400.000 reklama janë duke u prezantuar në Pazar3.mk! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Pazar3.mk në baza ditore!Shitja dhe Blerja Makina dhe Inventarë në Pazar3.mkNëse, gjatë kërkimin tuaj | Në shitje (Shitet, Shes) | Makina dhe Inventarë | Shkup nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një reklamë me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni.Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha reklamave aktive sipas interesit tuaj.Nëse po shisni diçka, regjistroni një reklamë me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - Pazar3.mk është vendi i duhur për ju!Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, Pazar3.mk me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione