Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Pazar3 shpalljet | Në shitje (Shitet, Shes) | Punë dhe biznes | Makina dhe Inventarë

Ka shumë reklama të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në Pazar3, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe , kategori Makina dhe Inventarë , ose vendndodhje , Pazar3 është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë reklama të publikuara në shumë kategori të ndryshme.Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, Pazar3 ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha reklamat bazuar në kërkimin tuaj: | Në shitje (Shitet, Shes) | Makina dhe Inventarë | ose regjistroni një reklamë tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në Pazar3.mk.

11 Jan 14:48 Shitore Për mekanikë dhe lavazh  ·  Kumanovë

Kutii so alat

990 MKD

09 Tet 12:35 Shitore Për mekanikë dhe lavazh  ·  Tetovë

DIZALICA 3 TON

1 900 EUR

09 Tet 11:41 Shitore Për mekanikë dhe lavazh  ·  Tetovë

Masina za vulkanizer

04 Pri 14:38 Shitore Për mekanikë dhe lavazh  ·  Shkup  ·  Gazi Babë

Avtoperalni

29 Mar 12:22 Shitore Për mekanikë dhe lavazh  ·  Shkup  ·  Gazi Babë

Kompresori

28 Mar 14:22 Shitore Për mekanikë dhe lavazh  ·  Veles

Avtomatska peralna za tovarni vozila

25 000 EUR Намалена цена

20 Jan 15:23 Shitore Për mekanikë dhe lavazh  ·  Veles

Masina za dekarbonizacija

2 550 EUR Намалена цена

09 Jan 11:11 Shitore Për mekanikë dhe lavazh  ·  Tetovë

Masina za vulkanizer

02 Qer 12:27 Shitore Për mekanikë dhe lavazh  ·  Shkup

Kolicka inox stainles steel

3 499 MKD

29 Mar 09:23 Shitore Për mekanikë dhe lavazh  ·  Shkup  ·  Gazi Babë

Avto peralni

28 Tet 12:32 Shitore Për mekanikë dhe lavazh  ·  Shkup  ·  Kisella Voda

AVTOKOZMETIKA

25 Qer 07:20 Për mekanikë dhe lavazh  ·  Shkup  ·  Kisella Voda

Centrifuga za tepisi komplet akcija

2 999 EUR

03 Mar 09:09 Shitore Për mekanikë dhe lavazh  ·  Shkup  ·  Gazi Babë

Demonterka

19 Tet 14:05 Shitore Për mekanikë dhe lavazh  ·  Tetovë

MASINA ZA VULKANIZER

13 Qer 09:42 Shitore Për mekanikë dhe lavazh  ·  Shkup  ·  Gazi Babë

OPREMA ZA AVTOPERALNI

29 Tet 16:23 Për mekanikë dhe lavazh  ·  Shkup  ·  Gazi Babë

Avtomatska peralna

55 000 EUR

05 Sht 12:34 Për mekanikë dhe lavazh  ·  Veles

AVTOMATSKA PERALNA ZA AVTOMOBILI

5 000 EUR

28 Maj 14:53 Shitore Për mekanikë dhe lavazh  ·  Tetovë

Masina za lepenie na guma

400 EUR

07 Maj 17:04 Shitore Për mekanikë dhe lavazh  ·  Tetovë

Masina za perenje avtomobili

350 EUR

14 Tet 12:24 Për mekanikë dhe lavazh  ·  Shkup  ·  Butel

Novin Germanski Hodroulicni Digalki

20 Shk 17:58 Shitore Për mekanikë dhe lavazh  ·  Tetovë

MASHINA ZA PERENJE ZA FELLGI I GUMI

3 500 EUR

28 Jan 10:30 Shitore Për mekanikë dhe lavazh  ·  Tetovë

LIFT 3500 KG

3 500 EUR

05 Dhj 11:52 Shitore Për mekanikë dhe lavazh  ·  Vinicë

Dizalica OMER 5t

22 Sht 13:43 Shitore Për mekanikë dhe lavazh  ·  Tetovë

Lift za vozila

19 Gush 09:29 Për mekanikë dhe lavazh  ·  Shkup

Oprema za Avtoservis Digalka

25 Qer 16:19 Shitore Për mekanikë dhe lavazh  ·  Tetovë

DIZALICA 80 TON

650 EUR

11 Qer 16:06 Shitore Për mekanikë dhe lavazh  ·  Tetovë

KOMPRESOR 500L MAKUTE

09 Nën 08:37 Shitore Për mekanikë dhe lavazh  ·  Shkup

Digalki Digalka

3 300 EUR

22 Sht 19:28 Për mekanikë dhe lavazh  ·  Shkup

Digalka

1 850 EUR

14 Korr 21:18 Për mekanikë dhe lavazh  ·  Shkup

Nova Germanska Digalka

1 850 EUR

Pazar3.mk - Tregu më i madh për blerje dhe shitje në internet!


Pazar3.mk plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes Pazar3.mk.Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë Pazar3 si zgjedhjen e tyre të parë si platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.Pazar3 është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në Pazar3.mk janë Domik Real Estate, Astoria Real Estate, VIP Auto Spa, Kobra-T - shitja e fletëve të plastifikuara, Benelux Tuning - shitja e gomave dhe shinave, AutoWelt, iButik.mk - shitja e telefonave celularë dhe pajisjeve shtesë, Eurogradba Asanoski - shitja e makinave dhe materialeve të ndërtimit, Ledikom, Avto Buv, МТ-Auto, Agro GEA dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të Pazar3. mk.Më shumë se 400.000 reklama janë duke u prezantuar në Pazar3.mk! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Pazar3.mk në baza ditore!Shitja dhe Blerja Makina dhe Inventarë në Pazar3.mkNëse, gjatë kërkimin tuaj | Në shitje (Shitet, Shes) | Makina dhe Inventarë | nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një reklamë me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni.Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha reklamave aktive sipas interesit tuaj.Nëse po shisni diçka, regjistroni një reklamë me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - Pazar3.mk është vendi i duhur për ju!Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, Pazar3.mk me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione