Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Pazar3 shpalljet | Të gjitha | Punë dhe biznes | Punë

Ka shumë reklama të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në Pazar3, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe the , kategori Punë , ose vendndodhje , Pazar3 është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë reklama të publikuara në shumë kategori të ndryshme.Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, Pazar3 ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha reklamat bazuar në kërkimin tuaj: the | Të gjitha | Punë | ose regjistroni një reklamë tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në Pazar3.mk.

01 Pri 03:01 Punë nga shtepija  ·  Shkup  ·  Centar

Customer Service Work from Home - UK Fima

27 Shk 00:19 Transport dhe Distribuim  ·  Shkup

DISPATCH

08 Shk 17:02 Të tjera  ·  Shkup

Se bara Photo Editor / Photoshop Expert

07 Nën 16:21 Të tjera  ·  Shkup  ·  Kisella Voda

We are looking for a Dispatcher

26 Tet 23:12 Marketing dhe Media  ·  Shkup  ·  Kisella Voda

Marketing Assistant

23 Korr 15:25 Shitore Teknologji informative  ·  Resnjë

SEO Content Writer

08 Korr 23:18 Të tjera  ·  Shkup  ·  Centar

We offer workers/Nudime rabotnici

28 Mar 10:42 Të tjera  ·  Shkup

Manager

28 Mar 10:20 Të tjera  ·  Shkup

Economist

08 Shk 22:12 Transport dhe Distribuim  ·  Shkup

RECRUITER

07 Shk 21:33 Transport dhe Distribuim  ·  Shkup

Recruiter

14 Dhj 11:16 Teknologji informative  ·  Shkup

Office Manager, Assistant

29 Gush 04:17 Inxhinieri  ·  Shkup  ·  Karposh

Senior Frontend Engineer

15 Gush 00:12 Marketing dhe Media  ·  Shkup  ·  Aerodrom

Looking for a content creator

28 Nën 15:51 Punë jashtë vendit  ·  Shkup  ·  Çair

Rabota vo stranstvo

18 Nën 12:15 Turizëm dhe Hotelieri  ·  Shkup

Hotel Mirror vrabotuva

29 Tet 09:51 Përkujdesje për fëmijë  ·  Shkup  ·  Centar

Nanny in Skopje

13 Korr 19:17 Teknologji informative  ·  Shkup  ·  Centar

Senior Analyst | Consultant CRM

14 Dhj 14:31 Agjentë për shitje  ·  Shkup

Sales agents

13 Tet 20:34 Të tjera  ·  Manastir  ·  Mogillë

Be a Channel Partner of Zool Ad Network and Earn U

16 Sht 14:22 Inxhinieri  ·  Shkup  ·  Centar

Oglas za inzener

15 Gush 11:03 Marketing dhe Media  ·  Shkup  ·  Karposh

SEO Copywriter Pazar3

03 Korr 13:24 Marketing dhe Media  ·  Gostivar

Të ardhura shtesë

21 Qer 00:47 Marketing dhe Media  ·  Gostivar

Manager Specialist Digital Moderator

1 200 EUR

29 Maj 02:16 Punë nga shtepija  ·  Tetovë

TEACH ENGLISH FROM HOME

19 Shk 06:54 Teknologji informative  ·  Shkup

PHP developer remote

08 Gush 21:37 Turizëm dhe Hotelieri  ·  Shkup  ·  Centar

Riverside Party Tours

19 Maj 21:14 Kujdesi kozmetik  ·  Shkup  ·  Aerodrom

Se bara Frizerka

10 Jan 16:02 Kujdes dhe Pastrim  ·  Shkup

Hiring a live in housekeeper

Pazar3.mk - Tregu më i madh për blerje dhe shitje në internet!


Pazar3.mk plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes Pazar3.mk.Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë Pazar3 si zgjedhjen e tyre të parë si platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.Pazar3 është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në Pazar3.mk janë Domik Real Estate, Astoria Real Estate, VIP Auto Spa, Kobra-T - shitja e fletëve të plastifikuara, Benelux Tuning - shitja e gomave dhe shinave, AutoWelt, iButik.mk - shitja e telefonave celularë dhe pajisjeve shtesë, Eurogradba Asanoski - shitja e makinave dhe materialeve të ndërtimit, Ledikom, Avto Buv, МТ-Auto, Agro GEA dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të Pazar3. mk.Më shumë se 400.000 reklama janë duke u prezantuar në Pazar3.mk! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Pazar3.mk në baza ditore!Shitja dhe Blerja Punë në Pazar3.mkNëse, gjatë kërkimin tuaj the | Të gjitha | Punë | nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një reklamë me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni.Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha reklamave aktive sipas interesit tuaj.Nëse po shisni diçka, regjistroni një reklamë me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - Pazar3.mk është vendi i duhur për ju!Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, Pazar3.mk me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione