Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Pazar3 shpalljet | Në shitje (Shitet, Shes) | Punë dhe biznes | Shërbime | Shkup

Ka shumë reklama të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në Pazar3, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe , kategori Shërbime , ose vendndodhje Shkup , Pazar3 është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë reklama të publikuara në shumë kategori të ndryshme.Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, Pazar3 ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha reklamat bazuar në kërkimin tuaj: | Në shitje (Shitet, Shes) | Shërbime | Shkup ose regjistroni një reklamë tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në Pazar3.mk.

26 Nën 21:51 Shtëpiake dhe Pastrim  ·  Shkup  ·  Kisella Voda

Hemisko cistenje na tapaciran mebel

500 MKD

11 Sht 12:05 Shtëpiake dhe Pastrim  ·  Shkup  ·  Kisella Voda

Одржување на домот

1 200 MKD

17 Shk 13:19 Shtëpiake dhe Pastrim  ·  Shkup  ·  Kisella Voda

Otstranuvanje na vlaga

05 Dhj 13:54 Shtëpiake dhe Pastrim  ·  Shkup  ·  Kisella Voda

Perenje Tepisi .Перење Теписи

499 MKD

22 Nën 15:44 Shtëpiake dhe Pastrim  ·  Shkup  ·  Kisella Voda

Hemisko ,Dlabisnko ,Suvo Cistenje AVALIR 2

123 MKD

21 Korr 14:30 Shitore Shtëpiake dhe Pastrim  ·  Shkup  ·  Kisella Voda

Masina za cistenje podovi

12 Maj 19:31 Shtëpiake dhe Pastrim  ·  Shkup  ·  Kisella Voda

Se vrsat raboti po potreba

28 Tet 12:32 Shitore Shtëpiake dhe Pastrim  ·  Shkup  ·  Kisella Voda

PERENJE TEPISI

02 Mar 20:51 Shtëpiake dhe Pastrim  ·  Shkup  ·  Kisella Voda

Dlabinsko chistenje i perenje

02 Qer 22:00 Shtëpiake dhe Pastrim  ·  Shkup  ·  Kisella Voda

Hemisko Cistenje na avtomobili

1 EUR

11 Shk 21:35 Shtëpiake dhe Pastrim  ·  Shkup  ·  Kisella Voda

CISTENJE SO KIRBY

04 Shk 13:14 Shtëpiake dhe Pastrim  ·  Shkup  ·  Kisella Voda

Proletno cistenje Kirbi

13 Qer 15:45 Shitore Shtëpiake dhe Pastrim  ·  Shkup  ·  Kisella Voda

Mesecno odrzuvanje na bazen

4 000 MKD

11 Shk 13:41 Shtëpiake dhe Pastrim  ·  Shkup  ·  Kisella Voda

Semejstvo ima potreba od dadilka

16 000 MKD

08 Nën 14:45 Shtëpiake dhe Pastrim  ·  Shkup  ·  Kisella Voda

Se bara neguvatelka

02 Sht 12:10 Shtëpiake dhe Pastrim  ·  Shkup  ·  Kisella Voda

Pomos za cuvanje bebe

01 Sht 12:35 Shtëpiake dhe Pastrim  ·  Shkup  ·  Kisella Voda

Odrzuvanje na domakinstvo

03 Korr 17:26 Shtëpiake dhe Pastrim  ·  Shkup  ·  Kisella Voda

Se bara rabota za kukna pomos

11 Maj 18:19 Shtëpiake dhe Pastrim  ·  Shkup  ·  Kisella Voda

Baram dete za cuvanje

21 Pri 21:33 Shtëpiake dhe Pastrim  ·  Shkup  ·  Kisella Voda

CISTENJE TEPISI SO REINBOW MASINA

03 Pri 01:20 Shtëpiake dhe Pastrim  ·  Shkup  ·  Kisella Voda

Cistenje stanovi

06 Dhj 18:53 Shtëpiake dhe Pastrim  ·  Shkup  ·  Kisella Voda

Ponuda za cistenje

21 Nën 18:17 Shtëpiake dhe Pastrim  ·  Shkup  ·  Kisella Voda

Cistam stanovi objekti kuki delovni prostorii

18 Nën 20:04 Shtëpiake dhe Pastrim  ·  Shkup  ·  Kisella Voda

Peglanje na alista vo vasiot dom

14 Tet 16:03 Shtëpiake dhe Pastrim  ·  Shkup  ·  Kisella Voda

Prosetka na vasite milenici

100 MKD

29 Gush 17:47 Shtëpiake dhe Pastrim  ·  Shkup  ·  Kisella Voda

Hemisko Dlabinsko Cistenje

13 Jan 22:38 Shtëpiake dhe Pastrim  ·  Shkup  ·  Kisella Voda

DOMASNA POMOS I NEGA

20 Dhj 18:46 Shtëpiake dhe Pastrim  ·  Shkup  ·  Kisella Voda

SREDSTVO PROTIV DAMKI

300 MKD

22 Tet 18:37 Shtëpiake dhe Pastrim  ·  Shkup  ·  Kisella Voda

Cistenje

04 Sht 17:47 Shtëpiake dhe Pastrim  ·  Shkup  ·  Kisella Voda

Cistenje so Kirby aparat

31 Korr 19:39 Shtëpiake dhe Pastrim  ·  Shkup  ·  Kisella Voda

Servis za higienski uslugi

1 100 MKD

15 Korr 10:48 Shtëpiake dhe Pastrim  ·  Shkup  ·  Kisella Voda

Peram tepisi racno

01 Qer 20:44 Shtëpiake dhe Pastrim  ·  Shkup  ·  Kisella Voda

HEMISKO AVTOMOBILI GARNITURI DUSECI

1 000 MKD

24 Maj 13:36 Shtëpiake dhe Pastrim  ·  Shkup  ·  Kisella Voda

DLABINSKO HEMISKO AVTOMOBILI GARNITURI Duseci

1 200 MKD

11 Maj 10:54 Shtëpiake dhe Pastrim  ·  Shkup  ·  Kisella Voda

Cuvam stari lica

29 Dhj 12:36 Shtëpiake dhe Pastrim  ·  Shkup  ·  Kisella Voda

Generalno cistenje stanovi i delovni objekti

07 Dhj 17:35 Shtëpiake dhe Pastrim  ·  Shkup  ·  Kisella Voda

HEMISKO DLABINSKO CISTENJE GARNITURI DUSEK

1 000 MKD

06 Dhj 08:39 Shtëpiake dhe Pastrim  ·  Shkup  ·  Kisella Voda

DLABINSKO HEMISKO CISTENJE

1 000 MKD Намалена цена

Pazar3.mk - Tregu më i madh për blerje dhe shitje në internet!


Pazar3.mk plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes Pazar3.mk.Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë Pazar3 si zgjedhjen e tyre të parë si platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.Pazar3 është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në Pazar3.mk janë Domik Real Estate, Astoria Real Estate, VIP Auto Spa, Kobra-T - shitja e fletëve të plastifikuara, Benelux Tuning - shitja e gomave dhe shinave, AutoWelt, iButik.mk - shitja e telefonave celularë dhe pajisjeve shtesë, Eurogradba Asanoski - shitja e makinave dhe materialeve të ndërtimit, Ledikom, Avto Buv, МТ-Auto, Agro GEA dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të Pazar3. mk.Më shumë se 400.000 reklama janë duke u prezantuar në Pazar3.mk! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Pazar3.mk në baza ditore!Shitja dhe Blerja Shërbime në Pazar3.mkNëse, gjatë kërkimin tuaj | Në shitje (Shitet, Shes) | Shërbime | Shkup nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një reklamë me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni.Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha reklamave aktive sipas interesit tuaj.Nëse po shisni diçka, regjistroni një reklamë me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - Pazar3.mk është vendi i duhur për ju!Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, Pazar3.mk me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione