Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Pazar3 shpalljet | Në shitje (Shitet, Shes) | Shtëpi dhe familje | Mobilje/Inventar dhe Dekorim | Shkup

Ka shumë reklama të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në Pazar3, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe , kategori Mobilje/Inventar dhe Dekorim , ose vendndodhje Shkup , Pazar3 është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë reklama të publikuara në shumë kategori të ndryshme.Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, Pazar3 ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha reklamat bazuar në kërkimin tuaj: | Në shitje (Shitet, Shes) | Mobilje/Inventar dhe Dekorim | Shkup ose regjistroni një reklamë tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në Pazar3.mk.

23 Nën 22:52 Mobilje për TV/Stereo/Kompjuterë  ·  Shkup  ·  Butel

Prodavam masa za kompjuter

29 Gush 17:24 Mobilje për TV/Stereo/Kompjuterë  ·  Shkup  ·  Butel

Канцелариско биро

15 000 MKD

17 Gush 22:21 Mobilje për TV/Stereo/Kompjuterë  ·  Shkup  ·  Butel

Mebel

60 EUR

18 Korr 10:55 Mobilje për TV/Stereo/Kompjuterë  ·  Shkup  ·  Butel

Komoda za tv

4 999 MKD

16 Korr 12:32 Mobilje për TV/Stereo/Kompjuterë  ·  Shkup  ·  Butel

Tv komoda

4 999 MKD

29 Nën 17:45 Mobilje për TV/Stereo/Kompjuterë  ·  Shkup  ·  Butel

Izrabotka na kujni i plakari

22 Nën 20:24 Mobilje për TV/Stereo/Kompjuterë  ·  Shkup  ·  Butel

Mebel za dnevna soba

2 500 MKD

27 Qer 12:53 Mobilje për TV/Stereo/Kompjuterë  ·  Shkup  ·  Butel

Продавам ТВ Комода

3 500 MKD

15 Qer 12:13 Mobilje për TV/Stereo/Kompjuterë  ·  Shkup  ·  Butel

komoda za TV

6 000 MKD

15 Qer 12:13 Mobilje për TV/Stereo/Kompjuterë  ·  Shkup  ·  Butel

Se prodava nova komoda

6 000 MKD

04 Qer 18:56 Mobilje për TV/Stereo/Kompjuterë  ·  Shkup  ·  Butel

Komoda za TV

3 500 MKD

20 Mar 18:57 Mobilje për TV/Stereo/Kompjuterë  ·  Shkup  ·  Butel

Komoda za TV

2 000 MKD

15 Shk 18:57 Mobilje për TV/Stereo/Kompjuterë  ·  Shkup  ·  Butel

Mebel

20 Tet 09:15 Mobilje për TV/Stereo/Kompjuterë  ·  Shkup  ·  Butel

TV komoda i klub masa

12 Maj 23:35 Mobilje për TV/Stereo/Kompjuterë  ·  Shkup  ·  Butel

ODLICEN REGAL

3 000 MKD

12 Pri 12:38 Mobilje për TV/Stereo/Kompjuterë  ·  Shkup  ·  Butel

TV Komoda

29 Mar 13:37 Mobilje për TV/Stereo/Kompjuterë  ·  Shkup  ·  Butel

Komoda i dve masicki za salon

3 000 MKD

29 Shk 12:04 Mobilje për TV/Stereo/Kompjuterë  ·  Shkup  ·  Butel

Tv komoda nova

3 800 MKD

22 Shk 10:59 Mobilje për TV/Stereo/Kompjuterë  ·  Shkup  ·  Butel

TV komoda nova

4 000 MKD

18 Shk 15:47 Mobilje për TV/Stereo/Kompjuterë  ·  Shkup  ·  Butel

Rabotna masa itno

200 EUR

12 Shk 16:57 Mobilje për TV/Stereo/Kompjuterë  ·  Shkup  ·  Butel

TV komoda

4 000 MKD

12 Shk 13:41 Mobilje për TV/Stereo/Kompjuterë  ·  Shkup  ·  Butel

TV Komoda Vintage

5 300 MKD

02 Shk 08:23 Mobilje për TV/Stereo/Kompjuterë  ·  Shkup  ·  Butel

Novi tv komodi

4 300 MKD

19 Jan 17:13 Mobilje për TV/Stereo/Kompjuterë  ·  Shkup  ·  Butel

TV komoda nova

4 300 MKD

11 Nën 20:09 Mobilje për TV/Stereo/Kompjuterë  ·  Shkup  ·  Butel

MODERNO KANCELARISKO BIRO ZA KOMPJUTER

5 000 MKD

16 Gush 11:37 Mobilje për TV/Stereo/Kompjuterë  ·  Shkup  ·  Butel

Masa i komoda za dnevna soba

20 000 MKD

06 Qer 11:28 Mobilje për TV/Stereo/Kompjuterë  ·  Shkup  ·  Butel

Drvena komoda

17 Mar 17:02 Mobilje për TV/Stereo/Kompjuterë  ·  Shkup  ·  Butel

TV komoda

4 300 MKD

22 Jan 17:14 Mobilje për TV/Stereo/Kompjuterë  ·  Shkup  ·  Butel

Komoda i Televizor

11 Nën 09:53 Mobilje për TV/Stereo/Kompjuterë  ·  Shkup  ·  Butel

Komoda

01 Nën 18:52 Mobilje për TV/Stereo/Kompjuterë  ·  Shkup  ·  Butel

Mebel za TV

4 500 MKD

14 Tet 17:25 Mobilje për TV/Stereo/Kompjuterë  ·  Shkup  ·  Butel

Tv komoda

2 000 MKD

04 Sht 13:42 Mobilje për TV/Stereo/Kompjuterë  ·  Shkup  ·  Butel

Mebel inventar

15 000 MKD

26 Sht 21:12 Mobilje për TV/Stereo/Kompjuterë  ·  Shkup  ·  Butel

Tv komoda

6 000 MKD

22 Sht 09:57 Mobilje për TV/Stereo/Kompjuterë  ·  Shkup  ·  Butel

Postolje za kompjuter

1 000 MKD

30 Korr 09:46 Mobilje për TV/Stereo/Kompjuterë  ·  Shkup  ·  Butel

Plakarai Povolno

500 MKD

31 Maj 20:24 Mobilje për TV/Stereo/Kompjuterë  ·  Shkup  ·  Butel

Komoda za televizor

3 000 MKD

09 Pri 15:47 Mobilje për TV/Stereo/Kompjuterë  ·  Shkup  ·  Butel

Se prodava komoda za TV

250 EUR

05 Pri 15:17 Mobilje për TV/Stereo/Kompjuterë  ·  Shkup  ·  Butel

Komoda

06 Tet 17:26 Mobilje për TV/Stereo/Kompjuterë  ·  Shkup  ·  Butel

Komodi

500 EUR

20 Qer 22:15 Mobilje për TV/Stereo/Kompjuterë  ·  Shkup  ·  Butel

Dve natkasni

03 Maj 10:23 Mobilje për TV/Stereo/Kompjuterë  ·  Shkup  ·  Butel

Kompjutersko biro

4 000 MKD

16 Nën 20:41 Mobilje për TV/Stereo/Kompjuterë  ·  Shkup  ·  Butel

Komoda odlicno socuvana

150 EUR

03 Tet 23:45 Mobilje për TV/Stereo/Kompjuterë  ·  Shkup  ·  Butel

Biro vo odlicna sostojba

2 850 MKD

13 Sht 14:09 Mobilje për TV/Stereo/Kompjuterë  ·  Shkup  ·  Butel

Rabotno biro

2 500 MKD

13 Sht 11:07 Mobilje për TV/Stereo/Kompjuterë  ·  Shkup  ·  Butel

TV Komoda nova

4 300 MKD Намалена цена

10 Sht 12:57 Mobilje për TV/Stereo/Kompjuterë  ·  Shkup  ·  Butel

Stol za biro

1 000 MKD

10 Sht 12:37 Mobilje për TV/Stereo/Kompjuterë  ·  Shkup  ·  Butel

Fotelja za biro

1 500 MKD Намалена цена

06 Sht 14:27 Mobilje për TV/Stereo/Kompjuterë  ·  Shkup  ·  Butel

Biro socuvano

50 EUR

07 Gush 20:19 Mobilje për TV/Stereo/Kompjuterë  ·  Shkup  ·  Butel

Rabotno biro

2 500 MKD

Pazar3.mk - Tregu më i madh për blerje dhe shitje në internet!


Pazar3.mk plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes Pazar3.mk.Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë Pazar3 si zgjedhjen e tyre të parë si platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.Pazar3 është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në Pazar3.mk janë Domik Real Estate, Astoria Real Estate, VIP Auto Spa, Kobra-T - shitja e fletëve të plastifikuara, Benelux Tuning - shitja e gomave dhe shinave, AutoWelt, iButik.mk - shitja e telefonave celularë dhe pajisjeve shtesë, Eurogradba Asanoski - shitja e makinave dhe materialeve të ndërtimit, Ledikom, Avto Buv, МТ-Auto, Agro GEA dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të Pazar3. mk.Më shumë se 400.000 reklama janë duke u prezantuar në Pazar3.mk! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Pazar3.mk në baza ditore!Shitja dhe Blerja Mobilje/Inventar dhe Dekorim në Pazar3.mkNëse, gjatë kërkimin tuaj | Në shitje (Shitet, Shes) | Mobilje/Inventar dhe Dekorim | Shkup nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një reklamë me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni.Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha reklamave aktive sipas interesit tuaj.Nëse po shisni diçka, regjistroni një reklamë me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - Pazar3.mk është vendi i duhur për ju!Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, Pazar3.mk me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione