Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Pazar3 shpalljet | Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet (Kërkoj te blej) | Shtëpi dhe familje | Shkup

Ka shumë reklama të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në Pazar3, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe , kategori , ose vendndodhje Shkup , Pazar3 është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë reklama të publikuara në shumë kategori të ndryshme.Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, Pazar3 ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha reklamat bazuar në kërkimin tuaj: | Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet (Kërkoj te blej) | Shkup ose regjistroni një reklamë tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në Pazar3.mk.

14 Pri 10:52
Линк
Mobilje/Inventar dhe Dekorim  ·  Tryeza dhe Karrige  ·  Shkup  ·  Kisella Voda

Нова трпезариска маса

18 000 MKD


23 Pri 08:57 Mobilje/Inventar dhe Dekorim  ·  Tryeza dhe Karrige  ·  Shkup  ·  Kisella Voda

Trpezariska masa

100 EUR

21 Pri 08:25
Линк
Për fëmijë  ·  Lodra  ·  Shkup  ·  Kisella Voda

Детско точаче балансер kinderfeet 2 vo 1

3 400 MKD

21 Pri 02:55 Mobilje/Inventar dhe Dekorim  ·  Tryeza dhe Karrige  ·  Shkup  ·  Kisella Voda

Столици/фотелји

14 000 MKD

19 Pri 12:33 Mobilje/Inventar dhe Dekorim  ·  Tryeza dhe Karrige  ·  Shkup  ·  Kisella Voda

Rabotni fotelji

18 Pri 03:49 Materiale për ndërtim  ·  Shkup  ·  Kisella Voda

Внатрешни врати

14 Pri 21:44 Mobilje/Inventar dhe Dekorim  ·  Mobilje salloni  ·  Shkup  ·  Kisella Voda

Продавам петосед

6 000 MKD

14 Pri 10:52 Mobilje/Inventar dhe Dekorim  ·  Tryeza dhe Karrige  ·  Shkup  ·  Kisella Voda

Нова трпезариска маса

18 000 MKD

13 Pri 15:07 Mobilje/Inventar dhe Dekorim  ·  Mobilje për dhoma gjumi  ·  Shkup  ·  Kisella Voda

Француски лежај

7 000 MKD

12 Pri 22:03 Mobilje/Inventar dhe Dekorim  ·  Tryeza dhe Karrige  ·  Shkup  ·  Kisella Voda

Mаса, комода и огледало

20 000 MKD

12 Pri 21:16 Për fëmijë  ·  Mobilje/Pajisje  ·  Shkup  ·  Kisella Voda

Detsko biro

1 000 MKD Намалена цена

12 Pri 21:14 Për fëmijë  ·  Mobilje/Pajisje  ·  Shkup  ·  Kisella Voda

Visecki element

1 800 MKD Намалена цена

12 Pri 09:57 Për fëmijë  ·  Mobilje/Pajisje  ·  Shkup  ·  Kisella Voda

Количка за бебе

17 000 MKD

10 Pri 21:46 Mobilje/Inventar dhe Dekorim  ·  Qilimë dhe Perde  ·  Shkup  ·  Kisella Voda

Tepih za detska soba

1 200 MKD Намалена цена

10 Pri 18:47 Mobilje/Inventar dhe Dekorim  ·  Lule dhe bimë  ·  Shkup  ·  Kisella Voda

dobro ocuvano sobno cvece

3 000 MKD Намалена цена

04 Pri 14:09 Mobilje/Inventar dhe Dekorim  ·  Mobilje salloni  ·  Shkup  ·  Kisella Voda

користени 3 фотелји

3 000 MKD

04 Pri 04:16 Mobilje/Inventar dhe Dekorim  ·  Mobilje për kuzhinë  ·  Shkup  ·  Kisella Voda

Кујна

02 Pri 05:34 Mobilje/Inventar dhe Dekorim  ·  Mobilje për dhoma gjumi  ·  Shkup  ·  Kisella Voda

Latofleks 90x200

1 900 MKD

01 Pri 21:20 Materiale për ndërtim  ·  Shkup  ·  Kisella Voda

Betonski stolbovi

9 000 MKD Намалена цена

01 Pri 13:21 Për fëmijë  ·  Lodra  ·  Shkup  ·  Kisella Voda

Xbox One X

250 EUR

31 Mar 18:19 Makina dhe Vegla  ·  Shkup  ·  Kisella Voda

Електричен тример за косење

1 300 MKD

31 Mar 13:24 Mobilje/Inventar dhe Dekorim  ·  Derë/Dritare dhe Ndriqim  ·  Shkup  ·  Kisella Voda

Prodazba i montaza na motori za lizgacki vrati i porti

15 999 MKD

31 Mar 09:40 Mobilje/Inventar dhe Dekorim  ·  Tryeza dhe Karrige  ·  Shkup  ·  Kisella Voda

Farbanje na sekakov vid na mebel

1 EUR

27 Mar 19:33 Mobilje/Inventar dhe Dekorim  ·  Mobilje për dhoma gjumi  ·  Shkup  ·  Kisella Voda

Се продава мебел

14 000 MKD

25 Mar 12:35 Mobilje/Inventar dhe Dekorim  ·  Mobilje salloni  ·  Shkup  ·  Kisella Voda

Nova enjoy fotelja

12 000 MKD

Pazar3.mk - Tregu më i madh për blerje dhe shitje në internet!


Pazar3.mk plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes Pazar3.mk.Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë Pazar3 si zgjedhjen e tyre të parë si platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.Pazar3 është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në Pazar3.mk janë Domik Real Estate, Astoria Real Estate, VIP Auto Spa, Kobra-T - shitja e fletëve të plastifikuara, Benelux Tuning - shitja e gomave dhe shinave, AutoWelt, iButik.mk - shitja e telefonave celularë dhe pajisjeve shtesë, Eurogradba Asanoski - shitja e makinave dhe materialeve të ndërtimit, Ledikom, Avto Buv, МТ-Auto, Agro GEA dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të Pazar3. mk.Më shumë se 400.000 reklama janë duke u prezantuar në Pazar3.mk! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Pazar3.mk në baza ditore!Shitja dhe Blerja në Pazar3.mkNëse, gjatë kërkimin tuaj | Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet (Kërkoj te blej) | Shkup nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një reklamë me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni.Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha reklamave aktive sipas interesit tuaj.Nëse po shisni diçka, regjistroni një reklamë me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - Pazar3.mk është vendi i duhur për ju!Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, Pazar3.mk me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!

Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione