Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Pazar3 shpalljet | Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Kërkohet me qera | Imobiliare dhe vendbanime | Prilep

Ka shumë reklama të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në Pazar3, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe , kategori , ose vendndodhje Prilep , Pazar3 është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë reklama të publikuara në shumë kategori të ndryshme.Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, Pazar3 ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha reklamat bazuar në kërkimin tuaj: | Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Kërkohet me qera | Prilep ose regjistroni një reklamë tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në Pazar3.mk.

Dje 14:20
Линк
Banesa  ·  Prilep

Se prodava nov stan vo gradba 50 m2

55 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 50

Dje 22:12 Banesa  ·  Prilep

Се продава стан во Димо Наредникот

1 EUR

Numri i dhomave: 2,5
Dje 18:11 Tokë/Fusha dhe farma  ·  Prilep

Niva vo naselba Varos vo Prilep

2 EUR

Dje 14:20
Линк
Banesa  ·  Prilep

Se prodava nov stan vo gradba 50 m2

55 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 50
13 Pri 14:05 Banesa  ·  Prilep

Stan vo Prilep vo odlicna sostojba

55 000 EUR

Numri i dhomave: 2,5
12 Pri 18:32 Shtëpi  ·  Prilep

Vseliva kuka od 300m2 so 10000m2 dvor

Numri i dhomave: 10
11 Pri 20:11 Tokë/Fusha dhe farma  ·  Prilep

Се продава нива

07 Pri 12:40 Vila  ·  Prilep

Vikendicka so lozje ovostarnik i bavca

18 000 EUR

04 Pri 11:16
Линк
Shtëpi  ·  Prilep

Se prodava TIPSKA kuka cena 145 000 evra

145 000 EUR

Numri i dhomave: 10
Sipërfaqe: 200
04 Pri 11:13 Tokë/Fusha dhe farma  ·  Prilep

SE IZDAVA NIVA SO HIDROSISTEM

2 800 MKD / muaj

04 Pri 10:30 Dhoma  ·  Prilep

Apartmani Prilep

04 Pri 09:17 Banesa  ·  Prilep

Се продава стан од 62м2, во населба Точила

Numri i dhomave: 3
02 Pri 19:08 Banesa  ·  Prilep

Стан во центар на Прилеп

1 MKD

Numri i dhomave: 3,5
02 Pri 05:38 Shtëpi  ·  Prilep

СЕ ПРОДАВА КУЌА ВО ПРИЛЕП

25 000 EUR

Numri i dhomave: 3,5
01 Pri 20:44 Agjent për shitje të pronës Banesa  ·  Prilep

Stan vo strog centar na Prilep. Do stara carshija.

750 EUR

Numri i dhomave: 3
28 Mar 08:38 Shtëpi  ·  Prilep

Kuka od 167m2 vo Prilep centar

Numri i dhomave: 7
28 Mar 08:35 Tokë/Fusha dhe farma  ·  Prilep

Niva pokraj patot Prilep Krusevo

26 Mar 09:28 Banesa  ·  Prilep

Се издава стан во центар на Прилеп со двор кај судот

250 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 60
26 Mar 04:48 Shtëpi  ·  Prilep

renovirana kujka vo varos

89 000 MKD

Numri i dhomave: 5
24 Mar 23:56 Shtëpi  ·  Prilep

Renovirana kuka vo Varos

89 000 EUR Намалена цена

Numri i dhomave: 5
22 Mar 16:21 Shtëpi  ·  Prilep

Kuka I dvorno mesto 2 dekari

Numri i dhomave: 2
20 Mar 10:50 Dhoma  ·  Prilep

Se izdava apartman vo strogiot centar na Prilep

700 MKD / ditë

18 Mar 14:50 Shtëpi  ·  Prilep

Kuka vo Prilep

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 180
17 Mar 10:35 Shtëpi  ·  Prilep

Kuka vo Prilep

Numri i dhomave: 7
16 Mar 16:30 Tokë/Fusha dhe farma  ·  Prilep

Niva

8 000 EUR

16 Mar 16:30 Tokë/Fusha dhe farma  ·  Prilep

Nivi

11 Mar 22:15 Shtëpi  ·  Prilep

СЕ ПРОДАВА КУЌА ВО ПРИЛЕП

25 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 80
11 Mar 09:32 Banesa  ·  Prilep

СТАНОВИ ВО ИЗГРАДБА

Numri i dhomave: > 10
07 Mar 08:45 Tokë/Fusha dhe farma  ·  Prilep

Се продава урбанизирана парцела

15 EUR

07 Mar 00:00 Banesa  ·  Prilep

Se prodava stan centar

65 000 EUR

Numri i dhomave: 2,5
06 Mar 22:19 Banesa  ·  Prilep

Se prodava stan centar

62 000 EUR

Numri i dhomave: 2,5
28 Shk 09:13 Shtëpi  ·  Prilep

Kuka vo centar na Prilep

Numri i dhomave: 6
27 Shk 18:25 Shtëpi  ·  Prilep

Куќа во близина на Гимназија "Мирче Ацев"

75 000 EUR

Numri i dhomave: 7
25 Shk 13:13 Shtëpi  ·  Prilep

KUKJA SO DVORNO MESTO/КУЌА СО ДВОРНО МЕСТО

Numri i dhomave: > 10
Sipërfaqe: 200
23 Shk 20:25 Banesa  ·  Prilep

СЕ ПРОДАВА СТАН

Numri i dhomave: 4
21 Shk 22:05 Banesa  ·  Prilep

Se prodava stan centar

63 000 EUR

Numri i dhomave: 2,5
13 Shk 13:12 Shtëpi  ·  Prilep

Kuka 320m2 vo Prilep

Numri i dhomave: > 10
12 Shk 09:47 Agjent për shitje të pronës Banesa  ·  Prilep

Prilep. Stan od 78m2 do hotel "LIPA".

750 EUR

Numri i dhomave: 3
10 Shk 18:35 Banesa  ·  Prilep

Odlichen Prostoren Stan vo Tochila

64 000 EUR

Numri i dhomave: 3
09 Shk 21:53 Banesa  ·  Prilep

Se izdava luksuzen stan

Numri i dhomave: 3
08 Shk 00:11 Shtëpi  ·  Prilep

Kuka gradba 2006 godina vo Prilep

Numri i dhomave: > 10
05 Shk 18:02 Shtëpi  ·  Prilep

Se prodava vednas vseliva kukja vo Prilep

62 000 EUR

Numri i dhomave: > 10
02 Shk 14:03 Shtëpi  ·  Prilep

Se prodava kuka cena 220 000 evra

220 000 EUR

Numri i dhomave: 10
Sipërfaqe: 200
27 Jan 09:36 Shtëpi  ·  Prilep

Se prodava kukja

Numri i dhomave: 6

Pazar3.mk - Tregu më i madh për blerje dhe shitje në internet!


Pazar3.mk plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes Pazar3.mk.Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë Pazar3 si zgjedhjen e tyre të parë si platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.Pazar3 është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në Pazar3.mk janë Domik Real Estate, Astoria Real Estate, VIP Auto Spa, Kobra-T - shitja e fletëve të plastifikuara, Benelux Tuning - shitja e gomave dhe shinave, AutoWelt, iButik.mk - shitja e telefonave celularë dhe pajisjeve shtesë, Eurogradba Asanoski - shitja e makinave dhe materialeve të ndërtimit, Ledikom, Avto Buv, МТ-Auto, Agro GEA dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të Pazar3. mk.Më shumë se 400.000 reklama janë duke u prezantuar në Pazar3.mk! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Pazar3.mk në baza ditore!Shitja dhe Blerja në Pazar3.mkNëse, gjatë kërkimin tuaj | Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Kërkohet me qera | Prilep nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një reklamë me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni.Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha reklamave aktive sipas interesit tuaj.Nëse po shisni diçka, regjistroni një reklamë me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - Pazar3.mk është vendi i duhur për ju!Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, Pazar3.mk me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione