Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Pazar3 shpalljet | Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Kërkohet me qera | Imobiliare dhe vendbanime | Sveti Nikollë

Ka shumë reklama të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në Pazar3, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe , kategori , ose vendndodhje Sveti Nikollë , Pazar3 është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë reklama të publikuara në shumë kategori të ndryshme.Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, Pazar3 ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha reklamat bazuar në kërkimin tuaj: | Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Kërkohet me qera | Sveti Nikollë ose regjistroni një reklamë tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në Pazar3.mk.

14 Pri 10:49
Линк
Tokë/Fusha dhe farma  ·  Sveti Nikollë

СЕ ПРОДАВА ШУМА И ЗЕМЈА

14 Pri 10:42
Линк
Tokë/Fusha dhe farma  ·  Sveti Nikollë

СЕ ПРОДАВА НИВА

14 Pri 10:43
Линк
Tokë/Fusha dhe farma  ·  Sveti Nikollë

СЕ ПРОДАВА НИВА


20 Pri 01:33 Tokë/Fusha dhe farma  ·  Sveti Nikollë

PRODAVAM PLACEVI

4 EUR

16 Pri 18:32 Shtëpi  ·  Sveti Nikollë

Во центарот на Свети Николе, куќа

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 80
14 Pri 10:49 Tokë/Fusha dhe farma  ·  Sveti Nikollë

СЕ ПРОДАВА ШУМА И ЗЕМЈА

14 Pri 10:43 Tokë/Fusha dhe farma  ·  Sveti Nikollë

СЕ ПРОДАВА НИВА

14 Pri 10:42 Tokë/Fusha dhe farma  ·  Sveti Nikollë

СЕ ПРОДАВА НИВА

13 Pri 10:05 Tokë/Fusha dhe farma  ·  Sveti Nikollë

Kupuvam zemjiste

09 Pri 05:17 Tokë/Fusha dhe farma  ·  Sveti Nikollë

Zemjodelsko zemjiste

180 MKD

27 Mar 21:56 Tokë/Fusha dhe farma  ·  Sveti Nikollë

Niva parcels za poveke namena

71 MKD

16 Mar 23:36 Tokë/Fusha dhe farma  ·  Sveti Nikollë

Prodavam Niva vo Sv. Nikole

1 MKD

15 Mar 20:31 Tokë/Fusha dhe farma  ·  Sveti Nikollë

SE PRODAVA NIVA

08 Mar 15:12 Tokë/Fusha dhe farma  ·  Sveti Nikollë

Продажба на нива

3 EUR

20 Shk 15:06 Tokë/Fusha dhe farma  ·  Sveti Nikollë

Niva parcels za poveke namena

75 MKD

12 Shk 08:34 Tokë/Fusha dhe farma  ·  Sveti Nikollë

Se prodava niva so lesnici 11000m2 Sv Nikole

02 Jan 23:24 Shtëpi  ·  Sveti Nikollë

СЕ ПРОДАВА КУЌА ВО ЦЕНТАРОТ НА СВЕТИ НИКОЛЕ

50 000 EUR

Numri i dhomave: 10
28 Dhj 15:27 Tokë/Fusha dhe farma  ·  Sveti Nikollë

Niva parcels za poveke namena

80 MKD

27 Dhj 12:22 Shtëpi  ·  Sveti Nikollë

Kuka vo centar na Sveti Nikole

Numri i dhomave: 6
21 Dhj 18:04 Vila  ·  Sveti Nikollë

Prodavam vikendica

35 000 EUR

09 Dhj 16:02 Tokë/Fusha dhe farma  ·  Sveti Nikollë

Нива заградена

10 EUR

24 Tet 00:45 Tokë/Fusha dhe farma  ·  Sveti Nikollë

Prodavam razni placevi i moze zamena

5 EUR

22 Tet 11:29 Tokë/Fusha dhe farma  ·  Sveti Nikollë

Se prodava niva 11000m2 so 660 sadnici so lesnik

12 Tet 01:03 Tokë/Fusha dhe farma  ·  Sveti Nikollë

Prodavam plac / Veleshko ezero

5 EUR

11 Tet 18:36 Shtëpi  ·  Sveti Nikollë

KUKA KARABINA VO BEL KAMEN

1 EUR

Numri i dhomave: 10
06 Tet 11:36 Tokë/Fusha dhe farma  ·  Sveti Nikollë

Se prodava plac vo Sveti Nikole

15 000 EUR

06 Tet 02:59 Tokë/Fusha dhe farma  ·  Sveti Nikollë

Prodavam plac i placevi za vikendici

5 EUR

05 Tet 01:37 Tokë/Fusha dhe farma  ·  Sveti Nikollë

Prodavam placovi za razni objekti

5 EUR

05 Tet 01:29 Tokë/Fusha dhe farma  ·  Sveti Nikollë

Prodavam plac za vikendici

5 EUR

01 Tet 18:19 Vila  ·  Sveti Nikollë

СЕ ПРОДАВА ВИКЕНДИЦА

35 000 EUR

29 Sht 09:22 Tokë/Fusha dhe farma  ·  Sveti Nikollë

Niva parcels za poveke namena

80 MKD

Pazar3.mk - Tregu më i madh për blerje dhe shitje në internet!


Pazar3.mk plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes Pazar3.mk.Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë Pazar3 si zgjedhjen e tyre të parë si platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.Pazar3 është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në Pazar3.mk janë Domik Real Estate, Astoria Real Estate, VIP Auto Spa, Kobra-T - shitja e fletëve të plastifikuara, Benelux Tuning - shitja e gomave dhe shinave, AutoWelt, iButik.mk - shitja e telefonave celularë dhe pajisjeve shtesë, Eurogradba Asanoski - shitja e makinave dhe materialeve të ndërtimit, Ledikom, Avto Buv, МТ-Auto, Agro GEA dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të Pazar3. mk.Më shumë se 400.000 reklama janë duke u prezantuar në Pazar3.mk! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Pazar3.mk në baza ditore!Shitja dhe Blerja në Pazar3.mkNëse, gjatë kërkimin tuaj | Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Kërkohet me qera | Sveti Nikollë nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një reklamë me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni.Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha reklamave aktive sipas interesit tuaj.Nëse po shisni diçka, regjistroni një reklamë me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - Pazar3.mk është vendi i duhur për ju!Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, Pazar3.mk me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione