Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

ВИКТОРИЈА СТИЛ

БИДЕТЕ СИГУРНИ ВО ВАШИОТ ИЗБОР СО НАС

ТРИФУН ПАНОВСКИ 1-3/1

Скопје, Скопjе

Огласи во продавницата

Сите 1-50 од 765
14 јун. 13:48

Stan vo Kisela Voda

61 000 ЕУР

14 јун. 13:45

Stan vo Madzir Maalo

90 000 ЕУР

10 јун. 13:57

Se izdava namesten stan vo Kozle

200 ЕУР /месечно

Dvosoben stan vo Przino

61 000 ЕУР

02 јун. 12:46

STAN VO PRZINO

107 000 ЕУР

02 јун. 12:45

Trosoben stan vo Centar

93 000 ЕУР

02 јун. 12:24

Se izdava ednosoben stan vo Karpos 3

155 ЕУР /месечно

19 апр. 12:16

Trosoben stan vo Kisela Voda 72m2

74 000 ЕУР

19 апр. 12:15

Se izdava dvosoben stan vo Taftalidze 1

200 ЕУР /месечно

27 јан. 13:08

CETVOROSOBEN STAN VO MICURIN

90 000 ЕУР

25 јан. 13:28

SE IZDAVA TROSOBEN STAN VO AERODROM

250 ЕУР /месечно

05 јан. 13:53

SE IZDAVAAT STANOVI NA VODNO

250 ЕУР /месечно

18 дек. 12:33

TROSOBEN STAN VO TAFTALIDZE 1

75 000 ЕУР

17 дек. 13:08

TROSOBEN STAN VO TAFTALIDZE

72 000 ЕУР

16 дек. 13:36

CETVOROSOBEN STAN VO KISELA VODA

130 000 ЕУР

PLAC SO OBJEKT VO TRNODOL

150 000 ЕУР

30 ноем. 13:49

TROSOBEN STAN VO KOZLE

120 000 ЕУР

28 ноем. 13:49

СЕ ИЗДАВА 2-СОБЕН СТАН ВО АЕРОДРОМ

190 ЕУР /месечно

26 ноем. 14:48

KUKA VO BUTEL 1

140 000 ЕУР

06 ноем. 13:43

KUKA VO BARDOVCI

82 000 ЕУР

06 ноем. 13:03

SE IZDAVA PRAZEN TROSOBEN STAN VO CENTAR

250 ЕУР /месечно

29 окт. 14:35

SE IZDAVA NOV STAN ZA KANCELARIJA VO KARPOS

1 000 ЕУР /месечно

29 окт. 14:34

CETVOROSOBEN STAN VO KARPOS 4

82 000 ЕУР

29 окт. 14:32

SE IZDAVA DVOSOBEN STAN VO CENTAR

300 ЕУР

17 окт. 10:59

СЕ ИЗДАВА 3-СОБЕН СТАН ВО КАРПОШ

450 ЕУР /месечно

13 окт. 13:44

STAN VO CENTAR

85 000 ЕУР

24 септ. 12:30

SE IZDAVA DVOSOBEN STAN VO KISELA VODA

200 ЕУР /месечно

11 септ. 12:30

SE IZDAVA KANCELARISKI PROSTOR VO CENTAR

750 ЕУР /месечно

07 септ. 13:27

KUKA VO NASELBA ILINDEN

69 000 ЕУР

05 авг. 13:33

STAN VO KISELA VODA

48 000 ЕУР

Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации