Македонски | Shqip | English |

ВИКТОРИЈА СТИЛ

БИДЕТЕ СИГУРНИ ВО ВАШИОТ ИЗБОР СО НАС

ПРОДАЖБА И ИЗДАВАЊЕ НА НЕДВИЖНОСТИ
ВИКТОРИЈА СТИЛ
42.013463 21.439862
ТРИФУН ПАНОВСКИ 1-3/1
Скопје, Скопjе   Прикажи мапа
Денес 11:31 Куќи/Вили , Скопjе , Скопје

PLAC SO OBJEKT VO VLAE

153 000 ЕУР

16 авг 14:29 Станови , Скопjе , Скопје

SE IZDAVA GARSONJERA VO CENTAR

200 ЕУР /monthly

16 авг 11:28 Станови , Скопjе , Скопје

2 SOBEN STAN DOLNO VODNO

67 200 ЕУР

08 авг 14:13 Станови , Скопjе , Скопје

3 SOBEN STAN VO KOZLE

72 000 ЕУР

08 авг 14:12 Станови , Скопjе , Скопје

STAN VO TAFTALIDZE 2

69 500 ЕУР

08 авг 14:11 Станови , Скопjе , Скопје

SE IZDAVA PRAZEN STAN VO KISELA VODA

250 ЕУР /monthly

07 авг 12:29 Станови , Скопjе , Скопје

2 SOBEN STAN VO CENTAR

50 500 ЕУР

03 авг 14:27 Станови , Скопjе , Скопје

NOV STAN VO KAPISTEC

73 200 ЕУР

31 јул 15:06 Станови , Скопjе , Скопје

3-SOBEN STAN VO KARPOS 4

50 000 ЕУР

31 јул 12:25 Станови , Скопjе , Скопје

STAN VO KARPOS 4

60 000 ЕУР

28 јул 09:05 Станови , Скопjе , Скопје

NOVA KUKA VO DOLNO LISICE

160 000 ЕУР

26 јул 12:33 Станови , Скопjе , Скопје

STAN VO KARPOS 3 LEPTOKARIJA

79 400 ЕУР

25 јул 14:24 Станови , Скопjе , Скопје

2 SOBEN STAN VO KARPOS 4

47 000 ЕУР

25 јул 14:10 Станови , Скопjе , Скопје

STAN VO KARPOS 1

48 000 ЕУР

23 јул 10:46 Станови , Скопjе , Скопје

STAN VO CENTAR

95 000 ЕУР

17 јул 13:41 Станови , Скопjе , Скопје

TROSOBEN STAN VO TAFTALIDZE 2

59 000 ЕУР

14 јул 13:34 Станови , Скопjе , Скопје

STAN OD 52M2 VO VLAE

46 000 ЕУР

03 јул 12:34 Станови , Скопjе , Скопје

SE IZDAVA STAN VO AERODROM

250 ЕУР /monthly

02 јул 15:16 Станови , Скопjе , Скопје

2-STAN VO KARPOS 1

51 000 ЕУР

02 јул 13:43 Станови , Скопjе , Скопје

3 SOBEN STAN VO GORCE PETROV

45 000 ЕУР

28 јун 11:41 Станови , Скопjе , Скопје

4 SOBEN STAN VO TAFTALIDZE

145 000 ЕУР

27 јун 15:00 Куќи/Вили , Скопjе , Скопје

KUKA VO CAIR GAZI BABA

125 000 ЕУР

26 јун 13:30 Станови , Скопjе , Скопје

3 SOBEN STAN VO TAFTALIDZE 1

74 800 ЕУР

18 јун 17:31 Станови , Скопjе , Скопје

4 SOBEN STAN VO CENTAR

91 000 ЕУР

18 јун 14:47 Станови , Скопjе , Скопје

SE IZDAVA 2 SOBEN STAN VO DEBAR MAALO

300 ЕУР /monthly

12 јун 11:06 Станови , Скопjе , Скопје

Stan vo Karpos 3

44 000 ЕУР

12 јун 10:34 Станови , Скопjе , Скопје

3 SOBEN STAN

65 500 ЕУР

Кон почеток