Оглас од претпријатие Објавени: мај 19 2022 03:50

СЕ ПРОДАВА 3-СОБЕН СТАН ВО ЦЕНТАР

ЕУР

Објавени: мај 19 03:50
Прегледи: 13
ВО ЦЕНТАР НА ЈУЖЕН БУЛЕВАР СЕ ПРОДАВА 81М2 3-СОБЕН СТАН ЕДНА ТЕРСА И ОСТАВА ,НА 2 КАТ,СО ЛИФТ И ПАРНО, СО ИЛ.ЦЕНА 1400ЕУР/М2 Ш.6971 Опис на линк

ВИКТОРИЈА СТИЛ

ПРОДАЖБА И ИЗДАВАЊЕ НА НЕДВИЖНОСТИ
Посети ја страната на нашата продавница

ТРИФУН ПАНОВСКИ 1-3/1 Прикажи на мапата

070361470 3245411

Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации