Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

AGENCIJA HIT

САМО ВАША

НЕ СОНУВАЈТЕ ГО ВАШИОТ ДОМ, ЖИВЕЈТЕ ВО ДОМОТ ОД ВАШИТЕ СОНИШТА! Прикажи повеќе
НЕ СОНУВАЈТЕ ГО ВАШИОТ ДОМ, ЖИВЕЈТЕ ВО ДОМОТ ОД ВАШИТЕ СОНИШТА!
АКО СЕУШТЕ СТЕ ВО ПОТРАГА ПО НЕГО, ЧУКАТЕ НА ВИСТИНСКАТА ВРАТА - АГЕНЦИЈА ХИТ Е ТУКА САМО ЗА ТАА ЦЕЛ: УСПЕШНО ДА ГО ЗАВРШИТЕ БАРАЊЕТО.

локација - КИСЕЛА ВОДА РАСАДНИК
САВА КОВАЧЕВИЌ 47Д
071354619 Hide More

S.Kovacevik 47D

Скопје, Скопjе

Огласи во продавницата

Сите 1-50 од 181
07 окт. 07:44

HIT- STANOVI STO DOLGO GI CEKAVTE

59 000 ЕУР

17 септ. 09:21

HIT-DVOSOBEN STAN VO AERODROM I DR STANOVI

48 000 ЕУР

HIT - NOV EKSKLUZIVEN STAN VO KARPOS i DR. STANOV

350 ЕУР /месечно

HIT-DVOSOBEN PRAZEN STAN VO KARPOS I DRUGI STANOVI

150 ЕУР /месечно

16 јан. 08:24

HIT - VIE UZIVAJTE NIE KE VI NAJDEME STAN

240 ЕУР /месечно

Кон почеток