Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!

AN-GO-SPED

AVTO PLAC AN-GO SPED

Uvoz i prodazba na polovni avtomobili od stranstvo.

Vladimir Nazor

Битола

Огласи во продавницата

Сите 1-11 од 11
11 авг. 13:04

Renault Laguna 1.5dci 81kw 110ks

5 250 ЕУР

11 авг. 13:04

Suzuki SX4 1.6 HDI 66KW 90KS Euro 4

4 950 ЕУР

11 авг. 13:03

Peugeot 308 1.6hdi 80kw 109ks

4 200 ЕУР

11 авг. 13:03

Skoda Octavia 1.9 TDI 77KW 105KS

4 800 ЕУР

11 авг. 13:02

Renault Megane 1.5dci 2010 euro 5

5 700 ЕУР

11 авг. 13:02

Mitsubishi Colt benzin 2009 euro 4

3 850 ЕУР

Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации