Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!

Ljupco Bandoski (AVTOBANDA)

NAJGOLEM IZBOR NA AVTOMOBILI

AVTOSALON ZA POLOVNI AVTOMOBILI BANDOSKI (AVTOBANDA) KOJ SE NAOGA VO NASELBA PINTIJA VEDNAS DO SKOLOTO SPROTI FABRIKATA OHIS SO DOLGOGODISNO ISKUSTVO OD NAD 20 GODINI VI NUDI GOLEM IZBOR NA AVTOMOBILI KAKO OD UVOZ TAKA I OD OVDE PO NAJPOVOLNI CENI.TEL: 075-656-656 070-581-568 [email protected] ban[email protected]

SKOPJE

Скопје, Скопjе

Огласи во продавницата

Сите 1-31 од 31

Seat Leon 1.6tdi 77kw 2011

6 999 ЕУР

VW Tiguan 2.0 TDI 4X4 103KW 2014

17 699 ЕУР

Nissan Juke 1.5 dizel 2012

9 199 ЕУР

Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации