Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!

AVTO PLAC M E T F I L

Za nas sekoj klient e vazen i poseben

Na povrsina od 900m2 vo industriskata zona vo Kocani se prostira avto plac METFIL. Vo sklop na objektot ima i servis vo evropski standardi. Isto taka sme i generalni uvoznici na germanskiot brend za prikolki STEMA.
Dejnosti na avto placot METFIL:
-Prodazba na novi prikolki
-Prodazba na novi gumi
-Prodazba na polovni vozila
-Servis
-Vulkanizerstvo
-Avto peralna
-Slep sluzba

Ungarska bb, industriska zona Kocani

Кочани

Огласи во продавницата

Сите 1-50 од 164
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации