Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!

AVTO TANEVSKI

Битола

Огласи во продавницата

Сите 1-50 од 120
03 јан. 21:20

AUDI A3 1.9TDI 105KS. SPORTBACK

5 500 ЕУР

24 дек. 21:54

BMW X1 2.0D 177KS. X-DRIVE *PANORAMA*

10 999 ЕУР

07 дек. 12:35

OPEL CORSA D 1.2 80KS (MODEL 2008)

3 999 ЕУР

16 ноем. 23:01

BMW 318D 143KS. FACELIFT (PREMIERE)

8 300 ЕУР

16 ноем. 22:58

KIA CEED 1.6CRDI 90KS. (MODEL 2010)

4 500 ЕУР

05 ноем. 23:53

FORD FIESTA 1.4TDCI 68KS.

3 999 ЕУР

03 окт. 23:27

KIA CEED 1.6CRDI 90KS. (MODEL 2010)

4 500 ЕУР

23 септ. 12:54

OPEL CORSA C 1.2 80KS. TWINPORT

2 999 ЕУР

23 септ. 12:18

PEUGEOT 208 1.2VTI 82KS. (EXCLUSIVE)

6 700 ЕУР

13 јул. 09:37

KIA CEED 1.6CRDI 116KS. (MODEL 2010)

4 900 ЕУР

03 јун. 08:30

KIA CEED 1.6CRDI 116KS. (GT LINE)

4 900 ЕУР

Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации