Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!

Agro Servis

Zemjodelska mehanizacija i rezervni delovi

NAJ EFTINA
Priklucna mehanizacija i rezervni delovi Agromehanika kranj
Firmata e specijalizirana za prodazba na zemjodelski prskalki Atomizeri Pumpi i celata rezervn oprema za niv
AGRO SERVIS E OVLASTEN DISTRIBUTER I SERVISER NA SLOVENECKATA KOMPANIJA AGROMEHANIKA KRANJ
Raspolaga so rezervni delovi i servis i celata oprema za prsakanje i od drugi Proizvoditeli
Na raspolaganje imame Atomizeri od: 330l,340,400,600,1000l I mnogu drugi priklucni mehanizacii

Od 2011 Godina firmata raspolaga so uvoz za prikolki za avtomobili od site modeli od 750 kg do 2700kg so site dimenzii
Uslugata ja vrsime do vasata barana destinacija.

industriska 13

Неготино

Огласи во продавницата

Сите 1-20 од 20

TAJFUN NA GAS I NAFTA

5 400 МКД

Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации