Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!

Apiherbal/Repro-centar/Pcelarstvo DABESKI

NATURAL PHARMACY

Одгледувањето на пчелни семејства преставува наша семејна традиција повеќе од 90 години.Во 1993 година во координација со Перо Дабески ,научен соработник од Р.Австрија е формиран најсовремениот Репро - центар за производство и селекција на македонската медоносна пчела произведени по најсовремена европска технологија.Нашето професионално пчеларство располага со преку 700 пчелни семејства во Гостиварско -влајничкиот регион и подножјето на Шар планина.
Нашето професионално пчеларство во својот асортиман има голем број на природни препарати на база од пчелини производи за кој се знае дека благотворно делуваат на здравјето на луѓето.Покрај пчелните производи кој се користат со векови (пчелиниот мед,матичниот млеч,прополисот,поленот,и прополисот.)Нашата компанија Апихербал Пчеларство ДАБЕСКИ Гостивар во своите производи ги користи и другите состојки од пчелите кој се помалку познати на овие простори(пчелиниот леб -ферментиран полен ПЕРГА,пчелиниот отров.)Производите на компанијата кој се користат за подобрување на здравјето или како козметичка палета на производи,освен пчелините производи содржат производи кој содржат и низ лековити билки кој се традиционално познати и потврдени кај народот.

T.jovanoski 11

Гостивар

Огласи во продавницата

Сите 1-34 од 34
04 авг. 22:49

Lekoviti bilki i preparati Dabeski

300 МКД

04 авг. 22:17

Kapki i mast za nos i sinusi

400 МКД

07 апр. 16:29

MECKIN LUK SREMUS ТINKTURA

300 МКД

16 мар. 06:42

PERGAMEL *BRONHIAPIPOLROYAL *ELIXIR*

1 200 МКД

01 фев. 21:59

BELA IMELA VISCUM ALBUM

300 МКД

01 фев. 21:54

ANTIRID KREMA BEE VENOM ANTI AGING CREAM

500 МКД

Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации