Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

BIKAL

PRODAZBA NA POLOVNI AVTOMOBILI

kravarski pat bb

Битола

Огласи во продавницата

Сите 1-9 од 9
20 јул. 12:36

MINI ONE D -03

20 јул. 12:01

VW GOLF 3 1.9D -93

1 700 ЕУР

18 јул. 16:02

BMW 330CD -03 CUPE

8 000 ЕУР

CITRON XSARA 2.0HDI -04

3 000 ЕУР

14 јул. 19:54

BMW 323 CI -00

5 900 ЕУР

29 јун. 19:30

PEUGEOT 407 2.0HDI -06

5 900 ЕУР

12 мар. 15:45

VW GOLF 4 1.9 TDI -99

3 700 ЕУР

02 мар. 15:41

PEUGEOT 206 1.4 -08

3 500 ЕУР

Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации