Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Angel - BTS Logistic Skopje

Taxi Service's Taksi Prevoz Skopje Macedonia

МК 🇲🇰
Такси превоз 🚖

СКОПЈЕ - ❄ БОРОВЕЦ 🎿 - 85,€
СКОПЈЕ - 🌨 БАНСКО 🏂 - 90,€
СКОПЈЕ - 🌦 ПАМПОРОВО ⛷ - 150,€
СКОПЈЕ - 🌬 САНДАНСКИ 🚠 - 85,€
СКОПЈЕ - 🌪 КОПАОНИК 🛷 - 120,€

Потсетете не на ФАЦЕБООК страната:
https://www.facebook.com/TAXI-Services-Skopje-Macedonia-170486287119883/

Со вклучени патарини/винетки
Цените се по возило Максимум 4 особи
БЕЗ ДОПОЛНИТЕЛНИ СКРИЕНИ ТРОШОЦИ

☎️ 071271591
Вибер / ВатСапп 24/7

ENG 🇬🇧
Taxi Services

SKOPJE - ❄ BOROVETS 🎿 - 85,€
SKOPJE - 🌨 BANSKO 🏂 - 90,€
SKOPJE - 🌦 PAMPOROVO ⛷ - 150,€
SKOPJE - 🌬 SNDANSKI 🚠 - 85,€
SKOPJE - 🌪 KOPAONIK 🛷 - 120,€

Visit as on Facebook page:
https://www.facebook.com/TAXI-Services-Skopje-Macedonia-170486287119883/

Whit pay tools / vignette included...
Prices per vehicle max 4 persons...
NO EXTRA COST !!!!!

☎️ 0038971271591
Viber / What'sApp 24/7

Скопје

Центар, Скопjе

Огласи во продавницата

Сите 1-32 од 32

Kuka vo Radisani

Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации