Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!

Bojan CONSULTANT GRUP

Станови.
CONSULTANT GRUP

Ѓорче Петров

Скопје, Скопjе

Огласи во продавницата

Сите 1-50 од 101

Se izdava stan od 56m2 vo Kisela Voda Rampa

350 ЕУР /месечно

11 апр. 16:41

Ekskluzivno Centar ul 50 Divizija za kratok prestoj

1 500 МКД /месечно

25 јан. 18:30

Stan novogradba vo Cair

50 250 ЕУР

29 ноем. 14:01

Stan od 77m2 Karpos Taftalidze ekskluzivno

100 100 ЕУР

09 окт. 15:08

Se iznajmuva stan 41m2 Debar Malo Centar 300e

300 ЕУР /месечно

28 септ. 10:31

Stan od 80m2 kaj Vero Jumbo Centar

108 000 ЕУР

23 септ. 10:07

Novogradba na ul Praska Taftalidze 1

45 900 ЕУР

19 септ. 13:59

Stan vo Karpos od 107m2 na dve nivoa

96 250 ЕУР

29 авг. 19:40

Stan vo gradba od 65m2 vo Karpos

68 250 ЕУР

29 авг. 19:38

Stan od 88m2 vo Taftalidze 1

88 000 ЕУР

25 авг. 20:08

Se iznajmuva stan ul Prashka Taftalice 1 350e

350 ЕУР /месечно

23 авг. 18:00

Se iznajmuva stan vo Karpos Ziping

300 ЕУР /месечно

02 јун. 14:10

Dupleks stan vo Karpos od 77m2

58 750 ЕУР

02 јун. 14:04

Ekskluzivno se iznajmuva luksuzen stan 66m2

400 ЕУР /месечно

Ekskluzivno se iznajmuva stan 72m2 350e !!!

300 ЕУР /месечно

23 мар. 18:25

Se iznajmuva stan od 40m2 vo Centar

250 ЕУР /месечно

19 фев. 10:02

Stan od 58m2 ul Praska Taftalidze 1

63 800 ЕУР

Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации