Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Ivo Ribar Lola 70b lok.13

Скопје, Скопjе

Огласи во продавницата

Сите 1-50 од 796
Вчера 12:25

Dvosoben namesten stan na Pedagoska

220 ЕУР /месечно

11 јун. 12:28

Trosoben stan vo Taftalidze 1 kaj Katastar

200 ЕУР /месечно

11 јун. 10:20

Nov dvosoben stan vo Centar kaj Katolicka Crkva

250 ЕУР /месечно

08 јун. 18:10

Trosoben renoviran stan Taftalidze sproti H Karpos

270 ЕУР /месечно

04 јун. 14:33

Nov dvosoben stan na Vodno

1 100 ЕУР

Se izdava dvosoben stan vo Taftalidze Grand Prestige

250 ЕУР /месечно

Nov stan vo MiDa Complex

250 ЕУР /месечно

Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации