Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!

Casa - Real estate agency

Agencija za promet so nedviznosti

Ivo Ribar Lola 70b lok.13

Скопје, Скопjе

Огласи во продавницата

Сите 1-50 од 1166
Вчера 13:50

Dvosoben stan vo Kapistec kaj Hotel Beton

290 ЕУР /месечно

Вчера 10:47

Dvosoben stan vo Aerodrom Skopjanka

220 ЕУР /месечно

Nova garsonjera vo Centar kaj Katolicka Crkva

230 ЕУР /месечно

Trosoben namesten stan vo Aerodrom kaj Palma

250 ЕУР /месечно

Cetvorosoben stan vo Kozle

150 000 ЕУР

Trosoben namesten stan vo Debar Maalo

390 ЕУР /месечно

Trosoben namesten stan vo N.Lisice sproti FFM

300 ЕУР /месечно

Trosoben stan vo Karpos 1

1 500 ЕУР

Nov trosoben stan vo Taftalidze 1 Mlecen restoran

350 ЕУР /месечно

Dvosoben namesten stan vo Kozle

280 ЕУР /месечно

Trosoben novo opremen stan vo Crnice

350 ЕУР /месечно

Nova garsonjera vo Micurin

170 ЕУР /месечно

Trosoben stan vo Karpos 2 MiDa Complex

400 ЕУР /месечно

Garsonjera vo Kisela Voda Sampionce

30 000 ЕУР

Trosoben stan vo Kozle kaj Germanska ambasada

400 ЕУР /месечно

Nov trosoben lux opremen vo Taftalidze

500 ЕУР /месечно

Trosoben opremen stan vo Aerodrom

300 ЕУР /месечно

Nov dvosoben stan vo Debar Maalo pozadi Broz cafe

350 ЕУР /месечно

Nov trosoben stan vo Debar Maalo

400 ЕУР /месечно

Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации