Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!

Dm Store

Најдобрата понуда е кај нас!!!

Продавница за мобилни телефони
сервис и галантерија otkup

ул.11 Oktomvri br6-3 (Центар)karsi porta

https://dmmobil.mk/

Makedonija

ул.11 Oktomvri br6-3 (Центар)

Скопје, Скопjе

Огласи во продавницата

Сите 1-31 од 31

Opel Astra 1.3cdi eko

8 000 ЕУР

iPhone 11 Pro

440 ЕУР

iPhone 12 PRO 128g

630 ЕУР

IPHONE 11 PRO

430 ЕУР

iPhone 14 plus nov

1 000 ЕУР

Nissan Qashqai 1.5dci

8 300 ЕУР

iPhone 11 Pro Max

500 ЕУР

HUAWEI P40 PRO

350 ЕУР

iPhone 14 Plus nov

1 000 ЕУР

Opel Astra 1.7 DCI

7 000 ЕУР

Xiaomi Scooter el

20 000 МКД

iPhone 11 64gb

350 ЕУР

Air Mini

60 ЕУР

Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации