Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

EKSKLUZIV SKOPJE APARTMENTS

ESA

Zeleznicka

Скопје, Скопjе

Огласи во продавницата

Сите 1-36 од 36
Денес 06:58

Se izdava apartman na plostad Centar

30 ЕУР /месечно

Денес 06:58

Luksuzen apartman za kratok prestoj Centar Tim 22

40 ЕУР /месечно

Денес 06:57

Lux apartman kratok prestoj Centar Luna

30 ЕУР /месечно

Денес 06:57

Se izdava apartman na plostadot vo Skopje

20 ЕУР /месечно

Вчера 08:28

Ekskluziven ednosoben apartman

35 ЕУР /месечно

Вчера 08:28

Se izdava apartman za kratok prestoj kaj Soborna King 2

35 ЕУР /месечно

14 јун. 06:47

Se izdavaat apartmani vo centar na Skopje Rojal 3

30 ЕУР /месечно

14 јун. 06:47

Apartman za kratoj prestoj Park Skopje Tim 2

40 ЕУР /месечно

14 јун. 06:47

Apartman za kratoj prestoj Centar Debar Maalo

40 ЕУР /месечно

14 јун. 06:47

Luksuzni apartmani za kratok prestoj Osa 4

30 ЕУР /месечно

13 јун. 08:58

Se izdava apartman za kratok prestoj kaj Soborna Crkva

40 ЕУР /месечно

13 јун. 08:58

Apartman za kratok prestoj vo Debar Maalo Tim 5

40 ЕУР /месечно

29 јан. 09:00

Apartman Bela 2 Ramstor

30 ЕУР /месечно

27 јан. 08:31

Ekstra ponuda na apartman

2 480 МКД /месечно

26 јан. 11:20

Stan Centar Zebra

250 ЕУР /месечно

02 дек. 13:57

Ekstra vikend ponuda na apartman

2 170 МКД /месечно

02 дек. 13:57

Ekstra vikend ponuda na apartman

2 150 ЕУР /месечно

31 окт. 14:20

SE IZNAJMUVA STAN PLOSTAD ITALIJANSKA AMBASADA

450 ЕУР /месечно

13 окт. 10:32

Ekskluzivno namesten stan vo centarot na Skopje

350 ЕУР /месечно

04 јун. 10:42

Ekstra vikend ponuda na apartman

1 860 МКД /месечно

30 апр. 15:40

Ekstra vikend ponuda na apartman

1 860 МКД /месечно

06 апр. 12:50

Se iznajmuva moderen apartman

255 ЕУР /месечно

05 мар. 11:20

LUX APARTMAN POZADI RAMSTOR CENTAR SKOPJE

35 ЕУР /месечно

22 ноем. 11:14

Luksuzno namesten apartman

285 ЕУР /месечно

26 авг. 13:07

Ekskluziven stan vo centarot na Skopje

420 ЕУР /месечно

Luksuzno opremen apartman od 88m2

390 ЕУР /месечно

Ednosoben stan vo Aerodrom

55 000 ЕУР

Niva vo selo Rajcica

53 000 ЕУР

06 септ. 14:11

Se iznajmuva namesten stan kaj Angelkovski

250 ЕУР /месечно

Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации