Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!

GUMETAL

Proizvodstvo i repariranje na gumeni proizvodi

Proizvodstvo i repariranje na gumeni i gumeno-metalni proizvodi-drzaci za motor,za auspusi,za hladnjaci,razni spojki(za avtobusi,kamioni,gradezni masini i sekakvi drugi masini) ,balanseri,balanshtangli za teretni vozila i avtobusi a po poracka proizveduvame sekakov vid na proizvodi od guma guma-metal za kamioni,avtobusi,masini i avtomobili so odlicen kvalitet vo najkraten mozen rok i prifatlivi ceni za sekogo
Скопjе

Огласи во продавницата

Сите 1-17 од 17
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации