Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!

Green House

Успешно завршената работа е нашата цел

Агенцијата за недвижности, Грин Хаус работи успешно од почетокот на 2006 година , млада , амбициозна и просперитетна агенција.


Работиме со сите недвижности , продажба на плацеви , продажба и издавање на станови , куќи деловни простории итн.

Нашата цел е чесна и успешна работа, завршување на сите процедури при купопродажба на недвижен имот од самиот почеток до крај.

Деловната соработка и професионалното работење како и успешно завршена работа е нашета цел.

11 oktomvri 86/1-3

Скопје, Скопjе

Огласи во продавницата

Сите 1-50 од 269
Денес 11:25

Se izdava nov stan 53m2 Aerodrom polunamesten

200 ЕУР /месечно

Денес 11:24

Se izdava luks. Taftalidze 50m2

400 ЕУР /месечно

Денес 11:24

Super opremen vo Aerodrom so spalna 40m2

250 ЕУР /месечно

Se izdava namesten 40m2 vo Novo Lisice

150 ЕУР /месечно

28 јул. 11:20

Se izdava ubav kat od kuka 100m2 vo Przino

500 ЕУР /месечно

25 јул. 07:54

Se izdava stan vo Kisela Voda namesten

10 000 МКД /месечно

Se izdava ubav trosoben stan Nova Zeleznicka

300 ЕУР /месечно

03 јун. 10:08

Se iznajmuva kat od kuka 60m2 namesten Madzar Maalo

9 000 МКД /месечно

Se izdava luksuzen stan so 3 spalni nov kaj Nova

500 ЕУР /месечно

29 апр. 09:53

Ubava kuka od 120m2

130 000 ЕУР

Se izdava polunamesten stan vo Micurin novogradba

180 ЕУР /месечно

02 дек. 11:30

Se izdava ubavo opremen stan 50m2 Centar

220 ЕУР /месечно

05 ноем. 13:17

Kuka vo Vizbegovo 250m2 so plac 600m2

95 000 ЕУР

06 окт. 12:48

Se izdava opremen stan vo Karpos so tri spalni sobi

180 ЕУР /месечно

23 септ. 13:35

Ekskluziven apartman od 210m2 Zlokukani

169 000 ЕУР

Se izdava odlicen trosoben stan vo Novo Lisice

14 000 МКД /месечно

Se izdava prazen stan vo Rasadnik

150 ЕУР /месечно

30 јул. 09:50

Se izdava renoviran opremen stan od 64m2 vo Przino

150 ЕУР /месечно

Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации