Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Green House

Успешно завршената работа е нашата цел

Агенцијата за недвижности, Грин Хаус работи успешно од почетокот на 2006 година , млада , амбициозна и просперитетна агенција. Прикажи повеќе
Агенцијата за недвижности, Грин Хаус работи успешно од почетокот на 2006 година , млада , амбициозна и просперитетна агенција.


Работиме со сите недвижности , продажба на плацеви , продажба и издавање на станови , куќи деловни простории итн.

Нашата цел е чесна и успешна работа, завршување на сите процедури при купопродажба на недвижен имот од самиот почеток до крај.

Деловната соработка и професионалното работење како и успешно завршена работа е нашета цел. Hide More

Огласи во продавницата

Сите 1-50 од 254
Вчера 08:47

Se izdava luksuzen stan kaj City Mall

200 ЕУР /месечно

Вчера 08:36

Trosoben stan 53m2 so 50m2 dvor vo Kozle

60 000 ЕУР

PRAZEN STAN 60m2 AERODROM

150 ЕУР /месечно

Вчера 08:36

Se izdava luksuzen stan kaj City Mall

200 ЕУР /месечно

24 ноем. 09:07

Se prodava 92 m2 vo Karpos Antiko

92 000 ЕУР

Se izdava dvosoben namesten 60m2 K.Voda -rasadnik

180 ЕУР /месечно

14 окт. 12:10

Se izdava stan 35m2 vo Karpos namesten

160 ЕУР /месечно

29 септ. 13:21

SE IZDAVA NOV DVOSOBEN CITY MALL

350 ЕУР /месечно

Ubavo namesten stan so 2 spalni kaj H Rusija

350 ЕУР /месечно

20 јул. 09:40

Se izdava ubav trosoben vo Kapistec

300 ЕУР /месечно

03 јул. 12:07

Se izdava ubav stan 66m2 vo Kapistec

220 ЕУР /месечно

19 јун. 10:07

Se iznajmuva kat od kuka 60m2 namesten Madzar Maal

9 000 МКД /месечно

02 јун. 10:51

Se izdava renoviran opremen stan od 64m2 vo Przino

150 ЕУР /месечно

Se izdava nov Kisela Voda 63m2

230 ЕУР /месечно

25 фев. 13:21

Namestena garsonjera vo Centar

200 ЕУР

13 фев. 11:02

Super opremen nov 57m2 Univerzalna

250 ЕУР /месечно

Кон почеток