Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Home International

Home International е местото каде можете да најдете се што ви е потребно. Прикажи повеќе
Home International е местото каде можете да најдете се што ви е потребно.
Барате станови за купување или изнајмување? Барате дуќан за да започнете со вашиот бизнис? Или пак можеби сакате да купите апартман во Грција, Албанија или Бугарија?
Вие сте на вистинското место!
Дозволете ни да ви го овозможиме тоа за кое што секогаш сте мечтаеле !
Home International , чекор поблизу до вашиот нов дом.
Контакт :070 323 154

Hide More
Карпош, Скопjе

Огласи во продавницата

Сите 1-50 од 139
29 ноем. 11:06

Stan vo nova zgrada vo Taftalidze

1 250 ЕУР

29 ноем. 11:01

Se izdava stan vo centar kaj Crven krst

280 ЕУР /месечно

29 ноем. 11:01

Se izdava stan vo Debar Maalo kaj Vardar mebel

270 ЕУР /месечно

29 ноем. 11:00

Stan vo Taftalidze 138m2

1 140 ЕУР

29 ноем. 11:00

Stan vo gradba 76m2 vo Aerodrom

1 100 ЕУР

29 ноем. 11:00

Stan od 28m2 vo Aerodrom

1 150 ЕУР

28 ноем. 12:34

Stan na Vodno 173m2

1 100 ЕУР

28 ноем. 12:33

Se izdava stan na Vodno so prekrasen pogled

500 ЕУР /месечно

28 ноем. 12:33

Stan od 43m2 vo Aerodrom

1 150 ЕУР

Kuka vo Mavrovo pogodna i za hotel

150 000 ЕУР

15 окт. 10:08

Stan od 77m2 vo Kisela Voda

900 ЕУР

Se prodava kuka vo Novo Lisice

135 000 ЕУР

Stanovi vo izgradba od 21m2

1 100 ЕУР

17 септ. 09:12

Stan kaj Univerzalna sala

1 000 ЕУР

17 септ. 09:11

Luksuzna kuka na tri kata

800 000 ЕУР

17 септ. 09:06

Se iznajmuva stan vo Karpos 2

200 ЕУР /месечно

02 септ. 08:45

Se iznajmuva stan vo kisela voda

8 500 МКД /месечно

02 септ. 08:45

Se iznajmuva kuka vo Trnodol

1 300 ЕУР /месечно

02 септ. 08:41

Se iznajmuva stan vo Centar

230 МКД /месечно

Se iznajmuva stan vo Kisela Voda

150 ЕУР /месечно

20 авг. 09:27

Ekskluziven stan vo Taftalidze

1 150 ЕУР

12 авг. 09:04

Se iznajmuva stan vo Centar Debar Maalo

150 ЕУР /месечно

10 авг. 07:53

Stan od 89m2 kaj Univerzalna sala

1 150 ЕУР

10 авг. 07:53

Stan na Vodno

1 200 ЕУР

26 јул. 10:13

Se izdava namesten stan vo Karpos 2

220 ЕУР /месечно

14 јул. 08:18

Se izdava namesten stan kaj Univerzalna

220 ЕУР /месечно

13 јул. 12:34

Stan vo blizina na Univerzalna sala

1 100 ЕУР

13 јул. 08:37

Se izdava stan vo Karpos 4

230 ЕУР /месечно

13 јул. 08:36

Se izdava stan kaj MIDA

250 ЕУР /месечно

09 јул. 09:01

Stan vo Kisela Voda

950 ЕУР

Кон почеток