Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!

Home International

Home International е местото каде можете да најдете се што ви е потребно.
Барате станови за купување или изнајмување? Барате дуќан за да започнете со вашиот бизнис? Или пак можеби сакате да купите апартман во Грција, Албанија или Бугарија?
Вие сте на вистинското место!
Дозволете ни да ви го овозможиме тоа за кое што секогаш сте мечтаеле !
Home International , чекор поблизу до вашиот нов дом.
Контакт :070 323 154

Карпош, Скопjе

Огласи во продавницата

Сите 1-50 од 230

Stan od 57m2 vo Kisela Voda

1 130 ЕУР

Stan na Vodno 173m2

1 200 ЕУР

Stan vo Taftalidze dupleks od 123m2

148 000 ЕУР

Se iznajmuva dvosoben stan vo Debar Maalo

180 ЕУР /месечно

Stan vo Hrom

65 000 ЕУР

Novi stanovi vo Hrom

1 200 ЕУР

Stan vo Cair od 57m2

41 000 ЕУР

Stan na ulica Ruzveltova 47m2 Centar

61 000 ЕУР

Se izdava super luksuzen stan 70m2

500 ЕУР /месечно

26 апр. 15:58

Garsonjera vo Debar Maalo

39 500 ЕУР

06 апр. 08:17

Se iznajmuva stan vo Karpos 3 kaj City Mall

230 ЕУР /месечно

06 апр. 08:16

Se iznajmuva nov kompletno opremen stan vo Centar

950 ЕУР /месечно

06 апр. 08:16

Se iznajmuva stan od 40m2 vo Kozle

250 ЕУР /месечно

06 апр. 08:16

Se iznajmuva prazen stan od 78m2 vo Centar

250 ЕУР /месечно

03 апр. 21:04

Stan od 47m2 na ulica Ruzveltova

62 000 ЕУР

01 апр. 08:27

Stan od 50m2 vo Debar Maalo

63 000 ЕУР

Se iznajmuva stan vo Novo Lisice

130 ЕУР /месечно

14 мар. 20:57

Se iznajmuva stan od 47m2 na Ruzveltova

190 ЕУР /месечно

14 фев. 08:38

Stan od 83m2 vo Centar

90 000 ЕУР

14 фев. 08:38

Stan vo nova zgrada vo Taftalidze

1 370 ЕУР

11 фев. 07:45

Posleden stan od 112m2 vo Taftalidze

1 300 ЕУР

29 јан. 10:32

Stan od 82m2 vo Novo Lisice

1 050 ЕУР

Novi stanovi vo Kisela Voda

1 200 ЕУР

16 дек. 07:27

Posledniot stan vo Taftalidze 35m2

1 420 ЕУР

16 ноем. 09:57

Stan od 86m2 vo Taftalidze

1 250 ЕУР

16 ноем. 09:57

Stan vo Taftalidze od 63m2

1 370 ЕУР

09 ноем. 10:16

Se iznajmuva namesten stan vo Micurin

240 ЕУР /месечно

26 окт. 08:36

Stan vo gradba od 86m2 vo Taftalidze

1 250 ЕУР

26 окт. 08:36

Trosoben stan vo Debar malo

1 250 ЕУР

19 окт. 09:29

Stan od 162m2 na Vodno

1 100 ЕУР

Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации