Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

ul.Akademik Penco Davcev 52

Велес

Огласи во продавницата

Сите 1-50 од 79
Денес 17:48

Ford Fiesta 1.4 tdci 68ks facelift

2 990 ЕУР

Денес 14:42

Opel Astra 1.7 CDTI 2008 facelift

3 600 ЕУР

Вчера 16:26

Nissan Note 1.5 dci 2009 navi facelift

4 600 ЕУР

Вчера 15:46

Mercedes-Benz A180 CDI sport avtomat

3 990 ЕУР

14 јун. 15:44

Peugeot 5008 1.6HDI facelift 2010

5 990 ЕУР

12 јун. 14:23

VW Tiguan 2.0TDI 4 motion

9 300 ЕУР

12 јун. 14:09

Honda FR-V navi 2.2i ctdi

4 990 ЕУР

11 јун. 17:29

Ford Focus 1.6 tdci 2007 66kw 90ks

3 600 ЕУР

11 јун. 14:34

Seat Altea 1.9 TDI 2008 kako nov

4 500 ЕУР

08 јун. 16:10

Fiat Ducato 2.2 2010 Maxi Doka

8 000 ЕУР

08 јун. 08:01

Toyota Auris 1.4 D4D 90ks 2009 kako nov

4 990 ЕУР

07 јун. 13:24

Toyota Corola 2.0D4D facelift

3 800 ЕУР

07 јун. 11:51

BMW 318D 2006 navi

5 800 ЕУР

04 јун. 12:54

Skoda Fabia Monte Carlo 1.6tdi 2013

6 500 ЕУР

04 јун. 08:15

Fiat Bravo 1.4i PLIN-2010g-FULL

3 700 ЕУР

03 јун. 11:52

Fiat Grande Punto 1.3 mjet 90ks 2007

2 990 ЕУР

02 јун. 11:22

Fiat Grande Punto 1.3 mjet 75ks 2007

2 990 ЕУР

01 јун. 15:11

Ford Fiesta 1.4 TDCI 2008 68ks facelift

2 990 ЕУР

31 мај 16:34

VW Passat 1.9tdi 131ks 2001

2 700 ЕУР

30 мај 10:09

Chevrolet Cruze navi 2.0 full 2010

5 300 ЕУР

29 мај 21:56

Toyota Auris 1.4 D4D 90ks 2010 Facelift

5 800 ЕУР

28 мај 16:37

Audi A4 2.0tdI S-line navi avtomatik

9 600 ЕУР

25 мај 17:17

RENAULT MEGANE 1.5 DCI 2007g-Facelift

2 700 ЕУР

04 мај 13:36

PASSAT B6-2009g 1.4tsi-HIGHLINE

4 800 ЕУР

05 јан. 10:58

AUDI A3 2.0 TDI-140ks S-LINE -03

4 400 ЕУР

21 дек. 10:00

LANCIA YPSILON 1.3JTDm-momo design -05

3 400 ЕУР

21 дек. 10:00

OPEL MERIVA 1.7 CDTI -06 KAKO NOVA

3 400 ЕУР

23 ноем. 22:35

OPEL CORSA C 1.3CDTI -05 ODLICNA

2 700 ЕУР

09 ноем. 15:24

OPEL MERIVA 1.4 PLIN -05 KAKO NOVA

3 000 ЕУР

Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации