Македонски | Shqip | English |

Olympia Motors Outlet

Olympia Motors Outlet e новосоздадена, клиентски ориентирана компанија која се базира на долгогодишното искуство во автомобилската индустрија, работа со клиенти (физички и правни лица), сопственици на возила од брендовите на Опел, Шевролет, Форд, Вол   Прикажи повеќе Olympia Motors Outlet e новосоздадена, клиентски ориентирана компанија која се базира на долгогодишното искуство во автомобилската индустрија, работа со клиенти (физички и правни лица), сопственици на возила од брендовите на Опел, Шевролет, Форд, Волво и останати брендови и типови возила. Искуството од работа со преку 20.000 задоволни клиенти ни даваат за правo да бидеме сигурни во понудата на користени патнички и комерцијални возила со гарантиран квалитет и целосна сервисна историја.
Јадранска Магистрала 125, Скопје Маг. пат Скопје - Приштина
Бутел, Скопjе
Вчера 12:04 Автомобили , Скопjе , Бутел

BMW 2 Active 218DA 150KS

15 400 ЕУР

29 ноем. 17:53 Автомобили , Скопjе , Бутел

OPEL ANTARA 2.4 BENZIN

11 500 ЕУР

29 ноем. 17:49 Автомобили , Скопjе , Бутел

Ford Grand C-Max 7 seat Business

11 700 ЕУР

29 ноем. 17:45 Автомобили , Скопjе , Бутел

Mercedes-Benz B 180 CDI 110KS AT

16 300 ЕУР

29 ноем. 10:40 Автомобили , Скопjе , Бутел

Volvo V40 2.0 D2 120KS MT

12 400 ЕУР

28 ноем. 12:30 Автомобили , Скопjе , Бутел

Renault Megane 1.5 DCI 110KS Business

8 500 ЕУР

26 ноем. 16:26 Автомобили , Скопjе , Бутел

Opel Antara 2.2 cdti 164ks FWD

11 500 ЕУР

26 ноем. 16:26 Автомобили , Скопjе , Бутел

Mercedes-Benz B 180 CDI AT Bussines

17 100 ЕУР

26 ноем. 16:18 Автомобили , Скопjе , Бутел

Ford Mondeo1.5 TDCI ECONETIC BUSINESS

13 500 ЕУР

26 ноем. 12:00 Автомобили , Скопjе , Бутел

Audi A6 2.0TDI 177KS AT

22 900 ЕУР

24 ноем. 21:22 Автомобили , Скопjе , Бутел

Opel Corsa 1.2 80ks Edition

3 500 ЕУР

24 ноем. 21:18 Автомобили , Скопjе , Бутел

Toyota Aygo 1.0 AT

3 300 ЕУР

20 ноем. 11:36 Автомобили , Скопjе , Бутел

Opel Insignia 1.6 CDTI 120KS Edition

11 900 ЕУР

19 ноем. 18:17 Автомобили , Скопjе , Бутел

Opel Combo 1.3cdti 90ks L1H1

8 490 ЕУР

18 ноем. 15:08 Автомобили , Скопjе , Бутел

Mercedes-Benz B 220 CDI 163KS AT

15 100 ЕУР

18 ноем. 15:08 Автомобили , Скопjе , Бутел

Mercedes-Benz C 180 D AUT

22 700 ЕУР

15 ноем. 11:35 Автомобили , Скопjе , Бутел

BMW 320D 163KS Efficientdynamics

15 900 ЕУР

07 ноем. 17:06 Автомобили , Скопjе , Бутел

Opel Insignia Business 2.0cdti 140ks MT

11 700 ЕУР

07 ноем. 17:02 Автомобили , Скопjе , Бутел

Mercedes-Benz B 180 CDI MT

15 500 ЕУР

07 ноем. 17:02 Автомобили , Скопjе , Бутел

BMW X3 XDRIVE 2.0D #8882

22 900 ЕУР

05 ноем. 17:36 Автомобили , Скопjе , Бутел

BMW X1 XDrive 18D 150KS

26 300 ЕУР

05 ноем. 17:12 Автомобили , Скопjе , Бутел

Opel Combo 1.3cdti L1H1

7 490 ЕУР

04 ноем. 15:10 Автомобили , Скопjе , Бутел

Mercedes E 250 CDI Avantgarde 204ks

22 900 ЕУР

04 ноем. 15:02 Автомобили , Скопjе , Бутел

BMW 225 Activetourer Hybrid Petrol

21 500 ЕУР

01 ноем. 16:57 Автомобили , Скопjе , Бутел

OPEL VECTRA 1.9cdti 120ks

5 200 ЕУР

31 окт. 17:51 Автомобили , Скопjе , Бутел

Ford Focus 1.6tdci

7 450 ЕУР

30 окт. 16:52 Автомобили , Скопjе , Бутел

SEAT ALTEA XL 1.6TDI DSG

9 050 ЕУР

28 окт. 11:35 Автомобили , Скопjе , Бутел

Ford Transit Connect

5 490 ЕУР

26 окт. 13:37 Автомобили , Скопjе , Бутел

Mercedes-Benz B 180 CDI 109KS MT

12 700 ЕУР

21 окт. 07:28 Автомобили , Скопjе , Бутел

Opel Combo 1.3cdti L1H1

7 490 ЕУР

Кон почеток