Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!

MMS AVTOMOBILI

PEZO

PRODAZBA NA POLOVNI VOZILA

-ZAMENA NA VOZILA
-POSREDUVANJE ZA PRODAZBA NA VASETO VOZILO

072-267-089

Skopje

Гази Баба, Скопjе

Огласи во продавницата

Сите 1-17 од 17

Volvo S 60 2.0 dizel 2011

12 500 ЕУР

Citroen C5 2.0hdi 2011

7 800 ЕУР

Bmw X3 2.0 dizel

7 500 ЕУР

Seat Altea 1.9 dizel 2005

4 400 ЕУР

Citroen C4 1.6 dizel 2010

7 300 ЕУР

Bmw 118 2.0 dizel 2008

5 700 ЕУР

Audi A3 1.9 dizel 2008

6 900 ЕУР

Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации