Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!

PPM DOM

APARTMANI ZA KRATOK PRESTOJ

APARTMANI ZA KRATOK PRESTOJ-DNEVNO,NEDELNO,MESECNO.

ASNOM 70

Скопје, Скопjе

Огласи во продавницата

Сите 1-3 од 3

Nov stan za kratok prestoj i nokjevanje

25 ЕУР /месечно

15 апр. 08:02

Apartmani za kratok prestoj Tobako 2 Aerodrom

15 ЕУР /месечно

Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации