Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Ratola

The SUV specialist

На Балканскиот полуостров брендот Ратола е синоним за луксузни возила и професионални услуги во автомобилската бранша.
На Балканскиот полуостров брендот Ратола е синоним за луксузни возила и професионални услуги во автомобилската бранша.

Со седиште во Скопје, компанијата Мак Ратола е органски дел од меѓународната Ратола Група.

ул. "III-та Македонска Бригада" 68

Аеродром, Скопjе

Огласи во продавницата

Сите 1-1 од 1
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации