Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |
Центар, Скопjе

Огласи во продавницата

Сите 1-50 од 925
09 фев. 11:53

SE IZDAVA TOP GARSONJERA VO CENTAR

150 ЕУР /месечно

09 фев. 11:26

KAPISTEC NAJPOVOLNA CENA ZA GARSONJERA RENT

150 ЕУР /месечно

08 фев. 14:44

CENTAR TOP GARSONJERA SO BALKON RENT

200 ЕУР /месечно

POVOLNO SE IZDAVA TROSOBEN STAN NA STARA RAMPA

250 ЕУР /месечно

05 фев. 12:20

Debar Maalo pozadi Silbo top garsonjera rent

1 ЕУР /месечно

04 фев. 10:21

SE IZDAVA TROSOBEN STAN VO TAFTALIDZE 1

250 ЕУР /месечно

EXTRA CENA SE IZDAVA TROSOBEN STAN VO AERODROM

220 ЕУР /месечно

02 фев. 10:34

KAJ MIDA KARPOS SE IZDAVA NOV DVOSOBEN STAN

1 ЕУР /месечно

01 фев. 18:12

SE IZDAVA PREKRASNA GARSONJERA DO BROZ KAFE

200 ЕУР /месечно

01 фев. 11:59

CENTAR POZADI KJUBI NOV DVOSOBEN STAN SE IZDAVA

250 ЕУР /месечно

01 фев. 11:31

POZADI SILBO DEBAR MAALO SE IZDAVA POVOLNO DVOSOBEN STAN

230 ЕУР /месечно

28 јан. 11:27

EXTRA CENA ZA TROSOBEN STAN VO KARPOS 4 RENT

250 ЕУР /месечно

28 јан. 10:25

KARPOS 2 SE IZDAVA DVOSOBEN STAN

11 000 МКД /месечно

27 јан. 10:30

SE IZDAVA DVOSOBEN STAN STROG CENTAR

200 ЕУР /месечно

21 јан. 09:40

DO ZELEZNICKA GET KAFE POVOLNO SE IZDAVA DVOSOBEN STAN

200 ЕУР /месечно

18 јан. 08:55

NASTEL KARSI PEDAGOSKA SE IZDAVA DVOSOBEN STAN

1 ЕУР /месечно

13 јан. 12:14

Se izdava dvosoben stan vo Karpos 4 povolno

200 ЕУР /месечно

12 јан. 12:40

STROG CENTAR SE IZDAVA DVOSOBEN STAN

300 ЕУР /месечно

12 јан. 12:16

KARSI JUMBO NOV DVOSOBEN STAN SE IZDAVA

260 ЕУР /месечно

10 окт. 10:35

POZADI UNIVERZALNA SE IZDAVA DVOSOBEN STAN

1 ЕУР /месечно

SE IZDAVA DVOSOBEN STAN TOBAKO 2 AERODROM

240 ЕУР /месечно

26 септ. 09:01

SE IZDAVA POVOLNO DVOSOBEN STAN KARPOS 3

200 ЕУР /месечно

SE IZDAVA NOV DVOSOBEN STAN TOBAKO 2 AERODROM

200 ЕУР /месечно

21 септ. 11:06

SE IZDAVA TROSOBEN STAN VO KARPOS 3 POVOLNO

150 ЕУР /месечно

TOBAKO 2 AERODROM TOP GARSONJERA RENT

1 ЕУР /месечно

Se izdava dvosoben stan povolno Tobako 2 Aerodrom

200 ЕУР /месечно

TOBAKO 2 AERODROM DVOSOBEN STAN SE IZDAVA

1 ЕУР /месечно

03 јул. 10:35

SE IZDAVA TOP GARSONJERA VO KARPOS 1

200 ЕУР /месечно

03 јул. 10:35

SE IZDAVA UBAVA GARSONJERA SILBO NA PARTIZANSKA

180 ЕУР /месечно

01 јул. 11:43

Se izdava ubava garsonjera na Ruzveltova

180 ЕУР /месечно

30 јун. 17:01

Na Ruzveltova top garsonjera povolna cena rent

1 ЕУР /месечно

Se izdava nov dvosoben stan pozadi Tobako 2

200 ЕУР /месечно

Se izdava ubav dvosoben stan do Biser Aerodrom

200 ЕУР /месечно

DO ZELEZNICKA PREKRASEN TROSOBEN STAN RENT

1 ЕУР /месечно

SE IZDAVA PREKRASEN NOV STAN SAMPIONCE KISELA VODA

10 000 МКД /месечно

Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации