Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!

MARJAN

STREET MEDIA LED OUTDOOR DISPLAY

STREET MEDIA E KOMPANIJA KOJA RABOTI VEKE12 GODINI SO ELEKTRONSKITE LED EKRANI VO MAKEDONIJA. IMAME POSTAVENO NEKOLKU OUTDOOR LED DISPLAY VO GRADOVI VO MAKEDONIJA ALBANIJA I KOSOVO POVELETE ZA SVE STO VE INTERESIRA VO VRSKA SO LED EKRANITE JAVETESE DA SE DOGOVORIME KONTAKT TEL:070 710-853, 078 267-043 streetmedia.mk

STREET MEDIA - OHRID

Скопје, Скопjе

Огласи во продавницата

Сите 1-7 од 7
14 авг. 13:39

NOV STAN VO CENTAR STAROTO KINO VO OHRID

1 250 ЕУР

Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации