Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!

Scania Makedonia

Продажба, Финансирање, Сервис

Продажба, сервис и финансирање на камиони и автобуси од производната програма на Scania / Sweden

ул.34 бр.7 Илинден, Скопје

Илинден, Скопjе

Огласи во продавницата

Сите 1-2 од 2
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации