Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Stefan

Digitalni instrumenti

Digitalni instrumenti za merenje na temperatura, vlaga, PH vo voda, zemja, drvo, cement..
Digitalni instrumenti za merenje na temperatura, vlaga, PH vo voda, zemja, drvo, cement..
Digitalni visecki vagi, tahometri, infracrveni termometri, termokontroleri i dr..

Kosta Novakovic

Аеродром, Скопjе

Огласи во продавницата

Сите 1-38 од 38

Stan vo Novo Lisice karsi FFM 100m2

75 000 ЕУР

Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации