Македонски | Shqip | English |

Audi a3 | Shpalljet në Maqedoni- Blerja dhe shitja e apartamenteve, makinave, telefonave mobil dhe të tjera. | Vehicles | Automobiles

Audi , 1172
Opel , 173
Peugeot , 70
BMW , 66
Ford , 52
Renault , 52
Citroën , 40
Fiat , 32
Seat , 30
Alfa Romeo , 27
Toyota , 13
Nissan , 11
Hyundai , 7
Kia , 6
Škoda , 6
Mazda , 5
Honda , 4
Volvo , 4
Dodge , 3
Chevrolet , 2
Daewoo , 1
Jaguar , 1
Lancia , 1
Today 08:54 Store ,

AUDI A3 FUL OPREMA 07 GOD 1.9TDI ODLICNO

5 299 EUR

Year: 2007
Mileage: 180 000 - 189 999
Today 01:45 ,

Audi A3 -19

20 000 EUR

Year: 2019
Mileage: 0 - 4 999
Yesterday 23:46 , ,

Се продава Audi A3 1.9 tdi 105 HP 2008 S-line

5 400 EUR

Year: 2008
Mileage: 200 000 - 249 999
Yesterday 20:39 ,

Audi A3

Year: 2008
Mileage: 250 000 - 299 999
Yesterday 19:58 , ,

Audi A3 -02 MK na registracii

3 300 EUR

Year: 2002
Mileage: 200 000 - 249 999
Yesterday 19:08 , ,

Audi A3 2.0tdi 170ks quatro s line -06

5 800 EUR

Year: 2006
Mileage: 20 000 - 24 999
Yesterday 16:31 ,

Audi A3

1 700 EUR

Year: 2000
Mileage: 300 000 - 349 999
Yesterday 14:31 ,

Audi A3 -08 2.0TDI

Year: 2008
Mileage: 160 000 - 169 999
Yesterday 08:45 ,

Audi A3

4 300 EUR

Year: 2006
Mileage: 200 000 - 249 999
Yesterday 08:20 ,

AUDI A3 UNIKAT SPORTBACK

4 550 EUR

Year: 2005
Mileage: 170 000 - 179 999
16 Sep 22:01 Store ,

BMW 116 TWIN TURBO SPORT 100000KM -15

10 999 EUR

Year: 2015
Mileage: 100 000 - 109 999
16 Sep 21:53 Store ,

BMW 116 TWIN TURBO SPORT 100000KM -15

10 999 EUR

Year: 2015
Mileage: 100 000 - 109 999
16 Sep 21:46 , ,

Audi A3 2.0 Sportback redizajn full oprema

3 499 EUR

Year: 2004
Mileage: 180 000 - 189 999
16 Sep 21:18 ,

Audi A3

Year: 2003
Mileage: 200 000 - 249 999
16 Sep 19:47 , ,

Audi A3 dizel 2.0

3 500 EUR

Year: 2004
Mileage: 190 000 - 199 999
16 Sep 19:29 ,

Audi A3 1.9 tdi -04

3 950 EUR

Year: 2004
Mileage: 170 000 - 179 999
16 Sep 12:22 Store ,

Audi A3 1.9TDI Sportback

5 500 EUR

Year: 2008
Mileage: 180 000 - 189 999
16 Sep 11:42 Store , ,

AUDI A3 2.0 TDI ULTRA GPS NAVI AVTO MIRO

12 500 EUR

Year: 2015
Mileage: 110 000 - 119 999
16 Sep 11:32 Store , ,

AUDI A3 2.0 TDI ULTRA GPS NAVI AVTO MIRO

12 500 EUR

Year: 2015
Mileage: 110 000 - 119 999
16 Sep 10:54 , ,

Audi A3 sportback 1.9 tdi S line -06

5 500 EUR

Year: 2006
Mileage: 200 000 - 249 999
16 Sep 01:57 ,

AUDI A3 2.0 TDI 140KS

3 850 EUR

Year: 2004
Mileage: 120 000 - 129 999
15 Sep 12:39 ,

Audi A3

Year: 2012
Mileage: 95 000 - 99 999
15 Sep 04:40 , ,

Audi A3 Cabriolet S-line Full oprema EVTINO

8 500 EUR Намалена цена

Year: 2011
Mileage: 190 000 - 199 999
14 Sep 11:59 Store ,

Chevrolet Captiva 2.0d neuvezena moze zamena

6 350 EUR

Year: 2008
Mileage: 200 000 - 249 999
14 Sep 10:38 Store , ,

BMW 316 2.0 D FACELIFT GPS NAVI AVTO MIRO

15 900 EUR

Year: 2017
Mileage: 120 000 - 129 999
13 Sep 21:40 , ,

Audi a3 2.0 Sportback

Year: 2005
Mileage: 200 000 - 249 999

Слични пребарувања

Audi a3 Audi a3 Audi a3 Audi a3 Audi a3 Audi a3 Audi a3 audi a3 Audi A3 audi a3

To the top