Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Pazar3 shpalljet | Të gjitha | Makina | Vetura

Audi , 1572
Opel , 146
BMW , 71
Peugeot , 69
Renault , 53
Ford , 51
Citroën , 39
Seat , 38
Fiat , 31
Alfa Romeo , 25
Nissan , 17
Toyota , 13
Hyundai , 11
Mazda , 9
Škoda , 8
Kia , 7
Honda , 4
Volvo , 4
Dodge , 3
Lancia , 3
Suzuki , 2
Chevrolet , 1
Daewoo , 1
Jaguar , 1
Jeep , 1
MINI , 1

Ka shumë reklama të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në Pazar3, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Audi a3 , kategori Vetura , ose vendndodhje , Pazar3 është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë reklama të publikuara në shumë kategori të ndryshme.Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, Pazar3 ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha reklamat bazuar në kërkimin tuaj: Audi a3 | Të gjitha | Vetura | ose regjistroni një reklamë tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në Pazar3.mk.

Sot 08:35 Auto sallon Vetura  ·  Audi  ·  A3  ·  Kriva Pallankë

AUDI A3 1.9 TDI 77KW.DINAMIK OPREMA 2007G.

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 17:49 Auto sallon Vetura  ·  Audi  ·  A3  ·  Shkup

AUDI A3 2.0 TDI 103KW - 140KS PROIZVEDENO 2009 GODINA

7 999 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 17:49 Vetura  ·  Shkup

PONUDETE KOLA DO 2.000E OPEL GOLF AUDI BMW .. SAMO SKOPJE

Dje 14:45 Auto sallon Vetura  ·  Audi  ·  A3  ·  Kumanovë

Audi A3 Sportback 2.0 Tdi S-Line 135kw Auto Plac Zurich

Viti: 2016
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 13:25 Vetura  ·  Peugeot  ·  208  ·  Shkup  ·  Aerodrom

Peugeot 208 1.4hdi Neuvezena

6 800 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Dje 12:33 Vetura  ·  Alfa Romeo  ·  MiTo  ·  Shkup  ·  Karposh

ALFA ROMEO MITO 1.6JTDM DNA 120HP

4 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 10:04 Vetura  ·  Peugeot  ·  308  ·  Shkup  ·  Kisella Voda

PEUGEOT 308 1,6BLUEHDI 120KS 2015G 6BRZINI NAVI LED KLIMA

6 690 EUR Намалена цена

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
23 Shk 20:04 Vetura  ·  Audi  ·  A3  ·  Ohër

AUDI A3 1.6 FSI - Prva boja...Registrirano

1 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
23 Shk 10:43 Auto sallon Vetura  ·  Audi  ·  A3  ·  Shkup  ·  Aerodrom

Audi A3 1.6 TDI 77 kw 2014 god

1 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
23 Shk 08:41 Auto sallon Vetura  ·  Audi  ·  A3  ·  Kriva Pallankë

AUDI A3 1.9 TDI 77KW.SPORTBECK DINAMIK LINE OPREMA

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
22 Shk 18:11 Vetura  ·  Audi  ·  A3  ·  Shkup

AUDI A3 1.9 TDI, 77 KW, SPORTBACK, PERFEKTNO

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
22 Shk 10:32 Auto sallon Vetura  ·  Renault  ·  Talisman  ·  Shkup  ·  Gazi Babë

RENAULT TALISMAN 1.7 DCI ZEN 2019 AVTO MIRO

14 800 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
22 Shk 10:32 Auto sallon Vetura  ·  Citroën  ·  C3  ·  Shkup  ·  Gazi Babë

CITROEN C3 AIRCROSS 1.5 HDI FEEL BIZNIS AVTO MIRO

11 990 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
22 Shk 10:31 Auto sallon Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Tiguan  ·  Shkup  ·  Gazi Babë

VOLKSWAGEN TIGUAN 2.0 TDI DSG 2020 AVTO MIRO

24 500 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
22 Shk 10:31 Auto sallon Vetura  ·  BMW  ·  X1  ·  Shkup  ·  Gazi Babë

BMW X1 2.0 D X-DRIVE AVTO MIRO

18 700 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
22 Shk 09:55 Auto sallon Vetura  ·  Audi  ·  A3  ·  Manastir

AUDI A3 2.0 TDI 140KS 2009GOD FACELIFT EURO5

8 200 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
22 Shk 09:33 Auto sallon Vetura  ·  Audi  ·  A3  ·  Shkup  ·  Aerodrom

Audi A3 Limousine 1.6tdi AutoMilano

14 200 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
22 Shk 09:30 Vetura  ·  Audi  ·  A3  ·  Shkup  ·  Çair

AUDI A3 - 2.0 TDI S-LINE

5 700 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
21 Shk 22:33 Auto sallon Vetura  ·  Audi  ·  A3  ·  Kriva Pallankë

AUDI A3 1.9TDI 105ks 184000km FACELIFT SPORTBACK MAKSAUTO

Viti: 2010
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
21 Shk 15:22 Auto sallon Vetura  ·  Audi  ·  A3  ·  Shkup  ·  Kisella Voda

Audi A3 1.6 tdi 2011god-MOBIL STEF

7 300 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
21 Shk 10:53 Vetura  ·  Audi  ·  A3  ·  Shkup  ·  Centar

Se prodava Audi A3 sedan

Viti: 2016
Kilometrazha: 60 000 - 64 999
20 Shk 18:07 Vetura  ·  Audi  ·  A3  ·  Kriva Pallankë

AUDI A3 2.0 TDI 103 KW 140 KS 2009 COMMON RAIL FACELIF

Viti: 2009
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
20 Shk 14:33 Auto sallon Vetura  ·  Audi  ·  A3  ·  Kriva Pallankë

Audi A3 1.6TDI -105HP -2014

12 600 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
20 Shk 11:54 Auto sallon Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf Plus  ·  Shkup  ·  Kisella Voda

Golf 6 Plus 2.0tdi 140ks High Line mod.2010g.

6 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
19 Shk 23:19 Auto sallon Vetura  ·  Volvo  ·  XC 60  ·  Kriva Pallankë

VOLVO XC-60 2.0 D4 190 KS AWD INSCRIPTION AVTOMATIC VIP AUTO

38 900 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
19 Shk 22:42 Auto sallon Vetura  ·  Ford  ·  Fiesta  ·  Kriva Pallankë

FORD FIESTA 1.5 D 85 KS EURO-6dT NEW-MODEL 2020G VIP AUTO

10 900 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
19 Shk 17:13
Линк
Vetura  ·  Audi  ·  A3  ·  Shkup  ·  Gazi Babë

Se prodava audi a 3 2008 god 2.0

4 700 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
19 Shk 15:23 Vetura  ·  Audi  ·  A3  ·  Shkup  ·  Kisella Voda

AUDI A3 2.0TDI 150hp QUATTRO S-LINE 2016god

14 700 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
19 Shk 12:20 Auto sallon Vetura  ·  Audi  ·  A3  ·  Kriva Pallankë

Audi A3 2.0TDi 140ks 6brzini FACELIFT *M0ZNOST NA RATI* - 11

8 750 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
19 Shk 12:20 Auto sallon Vetura  ·  Audi  ·  A3  ·  Kriva Pallankë

Audi A3 2.0TDi 140ks S-LINE FACELIFT *MOZNOST NA RATI* - 10

8 999 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
19 Shk 10:38 Vetura  ·  Audi  ·  A3  ·  Shkup  ·  Gazi Babë

Audi A3 1.6 Tdi 2019 godina Euro6 Registrirano

18 500 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
19 Shk 09:30 Vetura  ·  Jeep  ·  Wrangler  ·  Shkup  ·  Butel

Jeep Wrangler 2.8 Diesel 2016

350 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
19 Shk 09:14 Vetura  ·  Ford  ·  Fiesta  ·  Shkup  ·  Butel

Ford Fiesta 1.0 benzin 2015

4 000 EUR Намалена цена

Viti: 2015
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
18 Shk 12:27 Auto sallon Vetura  ·  Audi  ·  A3  ·  Veles

AUDI A3 1.6tdi-90ks-2010g-FACELIFT-LED

7 600 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
18 Shk 09:55 Auto sallon Vetura  ·  Citroën  ·  C3  ·  Kriva Pallankë

Citroen C3 Picasso 1.6 bluehdi 95ks n-1 tovarno Vip Auto

6 900 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
15 Shk 13:50 Auto sallon Vetura  ·  Seat  ·  Arona  ·  Kriva Pallankë

Seat Arona 1.6 TDI 95ks DSG avtomatik navi 2020 Vip Auto

16 400 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
14 Shk 10:07 Auto sallon Vetura  ·  Hyundai  ·  Друг модел  ·  Kriva Pallankë

Hyundai Kona 1.6crdi 115ks kamera led navi 2020 Vip Auto

17 500 EUR Намалена цена

Viti: 2020
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
13 Shk 18:14 Vetura  ·  Audi  ·  A3  ·  Kriva Pallankë

Audi A3 2.0TDi Sline SPORTBACK

5 900 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
13 Shk 15:00 Vetura  ·  Audi  ·  A3  ·  Shkup  ·  Gazi Babë

AUDI A3 2.0TDI QUATTRO

5 250 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
13 Shk 12:26 Auto sallon Vetura  ·  Peugeot  ·  3008  ·  Kriva Pallankë

Peugeot 3008 2.0bluehdi 150ks allure full kamera Vip Auto

20 600 EUR Намалена цена

Viti: 2018
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
13 Shk 12:13 Auto sallon Vetura  ·  Audi  ·  A3  ·  Ohër

Audi A3 1.9tdi 105ks sportback facelift 2010 MT Auto

7 800 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
13 Shk 12:11 Auto sallon Vetura  ·  Audi  ·  A3  ·  Ohër

Audi A3 1.9tdi 105ks sportback facelift 2009 MT Auto

7 900 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
10 Shk 10:44 Auto sallon Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Shkup  ·  Gazi Babë

Golem izbor na avtomobili Avto Miro

Viti: 2020
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
10 Shk 09:44 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Shkup  ·  Kisella Voda

AUDI A3 1.6TDI 77KW 2010G PERFEKT ALU.FELNI KLIMA TEMPOMAT

6 690 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
10 Shk 09:35 Vetura  ·  Audi  ·  A3  ·  Shkup  ·  Kisella Voda

AUDI A3 SPORTBACK 1,6TDI 105KS 2010GOD PERFEKT KLIMA TEMPOMA

6 690 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
09 Shk 22:23 Vetura  ·  Audi  ·  A3  ·  Kriva Pallankë

Audi A3 2.0TDi Sline SPORTBACK

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
09 Shk 13:06 Auto sallon Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Shkup  ·  Gazi Babë

Avtomobili po ekstra realni ceni Avto Miro

Viti: 2011
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
09 Shk 09:53 Auto sallon Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Kriva Pallankë

VW GOLF 7 1.6 TDI FACELIFT NAVI LED COMFORTLINE VIP AUTO

13 500 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
06 Shk 15:54 Auto sallon Vetura  ·  Seat  ·  Друг модел  ·  Kriva Pallankë

SEAT ATECA 2.0TDI 150KS 4-DRIVE XCELLENCE FUL-LED "VIP AUTO"

18 900 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
06 Shk 15:19 Auto sallon Vetura  ·  Peugeot  ·  308  ·  Shkup  ·  Kisella Voda

Peugeot 308 CC 2.0hdi Coupe Kabrio

7 200 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 180 000 - 189 999

Pazar3.mk - Tregu më i madh për blerje dhe shitje në internet!


Pazar3.mk plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes Pazar3.mk.Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë Pazar3 si zgjedhjen e tyre të parë si platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.Pazar3 është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në Pazar3.mk janë Domik Real Estate, Astoria Real Estate, VIP Auto Spa, Kobra-T - shitja e fletëve të plastifikuara, Benelux Tuning - shitja e gomave dhe shinave, AutoWelt, iButik.mk - shitja e telefonave celularë dhe pajisjeve shtesë, Eurogradba Asanoski - shitja e makinave dhe materialeve të ndërtimit, Ledikom, Avto Buv, МТ-Auto, Agro GEA dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të Pazar3. mk.Më shumë se 400.000 reklama janë duke u prezantuar në Pazar3.mk! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Pazar3.mk në baza ditore!Shitja dhe Blerja Vetura në Pazar3.mkNëse, gjatë kërkimin tuaj Audi a3 | Të gjitha | Vetura | nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një reklamë me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni.Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha reklamave aktive sipas interesit tuaj.Nëse po shisni diçka, regjistroni një reklamë me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - Pazar3.mk është vendi i duhur për ju!Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, Pazar3.mk me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!


Слични пребарувања

Audi a3 Audi a3 Audi a3 Audi A3 Audi A3 Audi a3 Audi a3 Audi a3 Audi a3 Audi a3

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione