Македонски | Shqip | English |

audi a3 | Shpalljet në Maqedoni- Blerja dhe shitja e apartamenteve, makinave, telefonave mobil dhe të tjera. | Vehicles | Automobiles

Audi , 1175
Opel , 174
BMW , 70
Peugeot , 69
Ford , 52
Renault , 51
Citroën , 40
Fiat , 33
Seat , 31
Alfa Romeo , 27
Toyota , 14
Nissan , 11
Hyundai , 7
Škoda , 7
Kia , 6
Mazda , 6
Honda , 4
Volvo , 4
Dodge , 3
Chevrolet , 2
Daewoo , 1
Jaguar , 1
Lancia , 1
21 Sep 20:12
Линк
, ,

Audi A3 DSG

6 EUR

Year: 2007
Mileage: 190 000 - 199 999

Yesterday 21:56
Линк
, ,

Audi A3 1.9 tdi 105 HP -08 S-line

5 400 EUR

Year: 2008
Mileage: 200 000 - 249 999
Yesterday 21:46 , ,

Audi A3 2.0 Sportback redizajn full oprema

3 499 EUR

Year: 2004
Mileage: 180 000 - 189 999
Yesterday 21:18 ,

Audi A3

Year: 2003
Mileage: 200 000 - 249 999
Yesterday 20:04 Store ,

AUDI A3 2.0 TDI 103KW 140KS -10 SUPER

7 799 EUR

Year: 2010
Mileage: 160 000 - 169 999
Yesterday 20:02 Store ,

AUDI A3 2.0 TDI 103KW 140KS -10 SUPER

7 799 EUR

Year: 2010
Mileage: 160 000 - 169 999
Yesterday 19:56 Store ,

BMW 320D 163ks 6brzini UNIKAT - 06

5 550 EUR

Year: 2006
Mileage: 190 000 - 199 999
Yesterday 19:47 , ,

Audi A3 dizel 2.0

3 500 EUR

Year: 2004
Mileage: 190 000 - 199 999
Yesterday 19:29 ,

Audi A3 1.9 tdi -04

3 950 EUR

Year: 2004
Mileage: 170 000 - 179 999
Yesterday 18:24 Store ,

Audi A3 1.6 TDI 105 KS Full 2010

7 850 EUR

Year: 2010
Mileage: 160 000 - 169 999
Yesterday 12:01 Store ,

BMW 525 TDS NA MK TABLICI

1 190 EUR

Year: 1996
Mileage: 250 000 - 299 999
Yesterday 11:26 Store ,

BMW 316 D 2,0 MK REG. DO 09.2021G. - 12g.

7 990 EUR

Year: 2011
Mileage: 180 000 - 189 999
Yesterday 11:23 Store ,

BMW 116 TWIN TURBO SPORT 110000km -15g

10 990 EUR

Year: 2015
Mileage: 100 000 - 109 999
Yesterday 11:06 Store ,

KUPUVAM AVTOMOBILI -00 -15 PLAKAM VEDNAS

4 000 EUR

Year: 2005
Mileage: 75 000 - 79 999
Yesterday 10:39 Store ,

Audi A3 SPORTBACK ULTRA 1.6TDI 110HP PRODADEN

14 700 EUR

Year: 2014
Mileage: 160 000 - 169 999
Yesterday 09:52 Store , ,

Audi A3 1.6tdi AutoMilano 6meseci garancija

12 900 EUR

Year: 2014
Mileage: 140 000 - 149 999
Yesterday 09:49 Store , ,

Audi A3 1.6tdi AutoMilano 6meseci garancija

13 500 EUR

Year: 2015
Mileage: 140 000 - 149 999
Yesterday 01:57 ,

AUDI A3 2.0 TDI 140KS

3 850 EUR

Year: 2004
Mileage: 120 000 - 129 999
27 Sep 13:42 , ,

AUDI A3 2.0 TDI 140KS -05

Year: 2005
Mileage: 200 000 - 249 999
27 Sep 12:38 ,

Audi A3

Year: 2012
Mileage: 95 000 - 99 999
27 Sep 10:53 , ,

VW PASSAT B6 2.0 TDI COMMON RAIL 08

4 990 EUR

Year: 2008
Mileage: 170 000 - 179 999
27 Sep 01:45 ,

Audi A3 -19

20 000 EUR

Year: 2019
Mileage: 0 - 4 999
26 Sep 20:39 ,

Audi A3

Year: 2008
Mileage: 250 000 - 299 999
26 Sep 19:58 , ,

Audi A3 -02 MK na registracii

3 300 EUR

Year: 2002
Mileage: 200 000 - 249 999
26 Sep 19:08 , ,

Audi A3 2.0tdi 170ks quatro s line -06

5 800 EUR

Year: 2006
Mileage: 20 000 - 24 999
26 Sep 08:45 ,

Audi A3

4 300 EUR

Year: 2006
Mileage: 200 000 - 249 999
25 Sep 20:36 ,

AUDI A3 1.9 TDI 77KW NAJNOV UVOZ EURO 5

Year: 2009
Mileage: 200 000 - 249 999
25 Sep 15:23 Store ,

BMW 116 TWIN TURBO SPORT 100000km -15

10 399 EUR Намалена цена

Year: 2015
Mileage: 100 000 - 109 999
25 Sep 13:16 Store , ,

AUDI A3 2.0 TDI ULTRA GPS NAVI AVTO MIRO

12 500 EUR

Year: 2015
Mileage: 110 000 - 119 999
25 Sep 11:28 , ,

AUDI A3 1.6 TDI 110 PS ULTRA

Year: 2014
Mileage: 130 000 - 139 999
24 Sep 20:10 , ,

PRODAVAM AUDI A3

3 200 EUR

Year: 2004
Mileage: 200 000 - 249 999
24 Sep 19:09 , ,

Audi A3 1.6 SR benzin plin atest PERFEKT

1 EUR

Year: 1996
Mileage: 200 000 - 249 999

  • Audi a3 во категорија Automobiles
  • Audi a3 во категорија Automobiles
  • Audi a3 во категорија Automobiles
  • audi A3 во категорија Automobiles
  • Audi a3 во категорија Automobiles
  • audi A3 во категорија Automobiles
  • Audi a3 во категорија Automobiles
  • Audi a3 во категорија Automobiles
  • Audi a3 во категорија Automobiles
  • Audi a3 во категорија Automobiles

To the top