Македонски | Shqip | English |

X3 | Shpalljet në Maqedoni- Blerja dhe shitja e apartamenteve, makinave, telefonave mobil dhe të tjera. | Vehicles | Automobiles

BMW , 250
Audi , 17
Opel , 15
Peugeot , 10
Fiat , 6
Nissan , 6
Toyota , 6
Citroën , 5
Ford , 3
Hyundai , 3
Seat , 3
Renault , 2
Chevrolet , 1
Chrysler , 1
Honda , 1
Kia , 1
Mazda , 1
Škoda , 1
Today 19:48 Store ,

BMW 320D 163ks 6brzini UNIKAT - 06

5 550 EUR

Year: 2006
Mileage: 190 000 - 199 999
Today 19:43 , ,

BMW X3 xdrive

22 300 EUR

Year: 2014
Mileage: 160 000 - 169 999
Today 15:40 Store , ,

BMW X3 XDRIVE 2.0D

22 900 EUR

Year: 2014
Mileage: 130 000 - 139 999
Today 15:29 Store , ,

BMW X3 XDRIVE 2.0D

22 900 EUR

Year: 2014
Mileage: 130 000 - 139 999
Today 12:47 , ,

BMW X3 xDrive 2.0 d 177KS

12 000 EUR

Year: 2010
Mileage: 170 000 - 179 999
Today 11:44 Store ,

Audi A5 3.0TDI Quatro x3 Sline

16 500 EUR

Year: 2013
Mileage: 170 000 - 179 999
Today 00:37 ,

BMW X3 2.0d xdrive

11 500 EUR

Year: 2009
Mileage: 150 000 - 159 999
Yesterday 18:24 Store ,

BMW X3 2.0 D Uvoz od Holandija

8 450 EUR

Year: 2005
Mileage: 170 000 - 179 999
Yesterday 16:48 ,

BMW X3

20 000 EUR

Year: 2013
Mileage: 15 000 - 19 999
Yesterday 13:10 Store ,

BMW 525 TDS NA MK TABLICI

1 190 EUR

Year: 1996
Mileage: 250 000 - 299 999
Yesterday 12:09 ,

BMW X3 2.0D 184KS X-DRIVE -13

17 900 EUR

Year: 2013
Mileage: 160 000 - 169 999
Yesterday 11:34 ,

BMW X3 -06 2.0 150KS

5 000 EUR

Year: 2006
Mileage: 200 000 - 249 999
Yesterday 11:05 ,

BMW X3 -06 2.0 150KS

5 000 EUR

Year: 2006
Mileage: 200 000 - 249 999
Yesterday 08:54 Store , ,

Bmw X3 3.0 216ps -08

8 500 EUR

Year: 2008
Mileage: 300 000 - 349 999
Yesterday 08:42 Store ,

BMW 116 TWIN TURBO SPORT 110000km -15

10 399 EUR

Year: 2015
Mileage: 100 000 - 109 999
29 Sep 23:23 ,

BMW X3 2.0D 184KS X-DRIVE -13

17 500 EUR

Year: 2013
Mileage: 150 000 - 159 999
29 Sep 08:53 Store ,

BMW 316 D 2,0 MK REG DO 09.2021 -11

6 999 EUR

Year: 2011
Mileage: 180 000 - 189 999
29 Sep 08:46 Store ,

BMW 316 D 2,0 MK REG. DO 09.2021 -11G

6 999 EUR

Year: 2011
Mileage: 180 000 - 189 999
25 Sep 15:23 Store ,

BMW 116 TWIN TURBO SPORT 100000km -15

10 399 EUR Намалена цена

Year: 2015
Mileage: 100 000 - 109 999
24 Sep 08:37 ,

Otkup zamena na koli i motori

Year: 2004
Mileage: 10 000 - 14 999
23 Sep 21:25 ,

AUDI A8 QUATTRO S-LINE/PLIN MOŻNA ZAMENA

3 500 EUR Намалена цена

Year: 2004
Mileage: 180 000 - 189 999
22 Sep 10:25 , ,

BMW X3 2.0D X-DRIVE -08 FACELIFT BI XENON EKSTRA

7 200 EUR Намалена цена

Year: 2008
Mileage: 180 000 - 189 999
14 Sep 10:48 Store , ,

BMW X3 3.0D

6 000 EUR

Year: 2004
Mileage: 250 000 - 299 999
11 Sep 14:39 Store ,

BMW X3 xDrive 2.0d 190HP BUSINESS

20 800 EUR

Year: 2016
Mileage: 180 000 - 189 999
02 Sep 09:25 , ,

BMW X3 2.0 -10

11 500 EUR Намалена цена

Year: 2010
Mileage: 160 000 - 169 999
28 Aug 20:13 , ,

BMW X3 2.0d 177ks xDrive Facelift Automatic -07

8 999 EUR

Year: 2007
Mileage: 190 000 - 199 999
28 Aug 11:24 Store ,

Citroen C3 XTR 1.6HDi 90ks UNIKAT -07

3 650 EUR

Year: 2007
Mileage: 170 000 - 179 999

Слични пребарувања

X3 X3 x3 x3

To the top