Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

House Imperial - Агенција за недвижности

Agencija za nedviznosti

Mitropolit Teodosie Gologanov br.42/15

Shkup

Shpalljet në llogarinë e biznesit

Të gjitha 1-50 nga 320
22 Pri 12:21

Stan vo Kozle 54m2 so 1 spalna

81 000 EUR

19 Pri 13:08

Stan vo Aerodrom 63m2 so 1 spalna

78 750 EUR

Plac vo Mavrovo 1336m2

85 000 EUR

17 Pri 11:02

Stan vo Centar 43m2 so 1 spalna

80 000 EUR

16 Pri 16:05

Stan vo Novo Lisice 76m2 so 3 spalni

96 000 EUR

Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione