Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!

House Imperial - Агенција за недвижности

Agencija za nedviznosti

Mitropolit Teodosie Gologanov br.42/15

Скопје, Скопjе

Огласи во продавницата

Сите 1-50 од 321
01 мар. 11:54

Stan vo Karpos 4 55m2 so 1 spalna

82 500 ЕУР

29 фев. 16:11

Stan vo Aerodrom 99m2 so 2 spalni

122 000 ЕУР

29 фев. 16:06

Stan vo Novo Lisice 76m2 so 3 spalni

102 000 ЕУР

29 фев. 14:45

Stan vo Hipodrom 64m2 so 1 spalna

52 500 ЕУР

26 фев. 12:47

Stan vo Kozle 54m2 so 1 spalna

85 000 ЕУР

Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации