Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

TEA HOME- Agencija za nedviznosti

Контакт
Контакт

076277779
071315278

ул.Булевар"8ми СЕПТЕМВРИ" Бр.3 лам.1-21 Скопје

Karposh, Shkup

Shpalljet në llogarinë e biznesit

Të gjitha 1-50 nga 794
10 Mar 12:06

Trosoben stan od 66m vo Karpos 1

920 EUR

04 Mar 11:43

NOV TROSOBEN STAN 66m2 VO KAPISTEC

1 200 EUR

04 Mar 11:21

DVOSOBEN STAN OD 54m2 VO KOZLE

62 000 EUR

25 Shk 13:34

Cetvorosoben 82m2 vo Centar-Bunjakovec

80 000 EUR

23 Shk 12:51

RENOVIRAN 63M2 STAN VO KAPISTEC

69 000 EUR

22 Shk 14:15

TROSOBEN 48M2 STAN VO KARPOS 2

58 000 EUR

15 Shk 18:04

NOV DVOSOBEN 49M2 STAN VO VLAE

920 EUR

29 Jan 13:54

NOVI STANOVI 49m2 I 64m2 VO HROM

950 EUR

27 Jan 13:08

TROSOBEN STAN VO KARPOS 4

65 000 EUR

26 Jan 13:15

NOVA 22m2 GARSONJERA VO AERODROM

26 000 EUR

26 Jan 12:50

DVOSOBEN STAN 57m2 VO KARPOS 4

52 000 EUR

26 Jan 12:45

TROSOBEN STAN 67m2 KAJ PEDAGOSKA

67 000 EUR

25 Jan 12:46

TROSOBEN DUPLEKS 69m2 VO KOZLE

950 EUR

25 Jan 12:04

TROSOBEN 72m2 STAN VO KARPOS 4

61 000 EUR

25 Jan 10:58

TROSOBEN 47m2 STAN VO KARPOS 2

46 000 EUR

26 Gush 14:24

STAN OD 44m2 VO KARPOS 3

42 000 EUR

24 Korr 11:43

DVOSOBEN STAN 50m2 VO KARPOS 1

50 000 EUR

24 Korr 10:47

DVOSOBEN STAN OD 59m2 VO KARPOS 4

50 000 EUR

23 Korr 12:53

NOV NAMESTEN STAN OD 49m2 VO AERODROM

62 000 EUR

09 Korr 17:01

DVOSOBEN 51M2 STAN VO KARPOS 1

55 000 EUR

09 Korr 17:01

DVOSOBEN 36M2 STAN VO KARPOS 2

40 000 EUR

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione