Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

TEA HOME- Agencija za nedviznosti

Агенцијата за недвижности "Tea Home" Прикажи повеќе
Агенцијата за недвижности "Tea Home"
ви нуди голем избор и понуда на станови,куќи,плацеви,гаражи и сл.
Притоа во одлични услови за работа и соработка со нашите агенти.++++ Hide More

ул.Булевар"8ми СЕПТЕМВРИ" Бр.3 лам.1-21 Скопје

Карпош, Скопjе

Ads In Store

Сите 1-50 од 684
10 мар. 12:08

DVOSOBEN 43M2 STAN VO TAFTALIDZE 2

35 000 ЕУР

09 мар. 17:15

TROSOBEN STAN OD 74m2 VO KARPOS 4

55 000 ЕУР

LUKSUZNO OPREMEN STAN VO AERODROM

56 000 ЕУР

09 мар. 15:55

TROSOBEN 67m2 STAN VO KAPISTEC

72 000 ЕУР

09 мар. 15:02

CETVOROSOBEN 108m2 STAN VO KAPISTEC

94 000 ЕУР

09 мар. 14:46

NOV DVOSOBEN STAN VO HROM SO PARKING

55 000 ЕУР

06 мар. 15:16

TROSOBEN STAN 72m2 VO KARPOS 4

63 000 ЕУР

02 мар. 10:57

DVOSOBEN 52M2 STAN VO KARPOS 4

55 000 ЕУР

DVOSOBEN STAN OD 48m2 VO AERODROM

48 000 ЕУР

28 фев. 11:46

SE IZDAVA DVOSOBEN 50M2 VO KARPOS 1 SIMPO

250 ЕУР /месечно

24 фев. 12:30

DVOSOBEN 41M2 STAN VO KARPOS 3

39 000 ЕУР

20 фев. 13:13

NAMESTEN STAN OD 64m2 VO KARPOS 1

67 500 ЕУР

20 фев. 09:20

DVOSOBEN STAN OD 40m2 VO TAFTALIDZE 1

40 000 ЕУР

19 фев. 14:18

NOV DVOSOBEN STAN 53m2 VO TAFTALIDZE 1

1 250 ЕУР

19 фев. 14:18

NOVA GARSONJERA 33m2 VO TAFTALIDZE 1

1 250 ЕУР

19 фев. 13:58

Se izdava trosoben opremen 67m2 vo Leptokarija

300 ЕУР /месечно

18 фев. 12:19

DVOSOBEN STAN OD 52m2 VO KARPOS 1

48 000 ЕУР

17 фев. 17:41

NAMESTEN TROSOBEN 79M2 STAN VO KOZLE

85 000 ЕУР

15 фев. 15:10

OPREMEN DVOSOBEN 43M2 STAN VO CRNICE

46 000 ЕУР

15 фев. 14:10

TROSOBEN STAN OD 62m2 VO KARPOS 3

52 000 ЕУР

15 фев. 13:58

ODLICEN DVOSOBEN STAN 52m2 VO KARPOS 4

46 000 ЕУР

Кон почеток