Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

TEA HOME- Agencija za nedviznosti

Контакт
Контакт

076277779
071315278

ул.Булевар"8ми СЕПТЕМВРИ" Бр.3 лам.1-21 Скопје

Карпош, Скопjе

Огласи во продавницата

Сите 1-50 од 794
10 мар. 12:06

Trosoben stan od 66m vo Karpos 1

920 ЕУР

04 мар. 11:43

NOV TROSOBEN STAN 66m2 VO KAPISTEC

1 200 ЕУР

04 мар. 11:21

DVOSOBEN STAN OD 54m2 VO KOZLE

62 000 ЕУР

25 фев. 13:34

Cetvorosoben 82m2 vo Centar-Bunjakovec

80 000 ЕУР

23 фев. 12:51

RENOVIRAN 63M2 STAN VO KAPISTEC

69 000 ЕУР

22 фев. 14:15

TROSOBEN 48M2 STAN VO KARPOS 2

58 000 ЕУР

15 фев. 18:04

NOV DVOSOBEN 49M2 STAN VO VLAE

920 ЕУР

29 јан. 13:54

NOVI STANOVI 49m2 I 64m2 VO HROM

950 ЕУР

27 јан. 13:08

TROSOBEN STAN VO KARPOS 4

65 000 ЕУР

NOVA 22m2 GARSONJERA VO AERODROM

26 000 ЕУР

26 јан. 12:50

DVOSOBEN STAN 57m2 VO KARPOS 4

52 000 ЕУР

26 јан. 12:45

TROSOBEN STAN 67m2 KAJ PEDAGOSKA

67 000 ЕУР

25 јан. 12:46

TROSOBEN DUPLEKS 69m2 VO KOZLE

950 ЕУР

25 јан. 12:04

TROSOBEN 72m2 STAN VO KARPOS 4

61 000 ЕУР

25 јан. 10:58

TROSOBEN 47m2 STAN VO KARPOS 2

46 000 ЕУР

02 дек. 12:39

RENOVIRAN DVOSOBEN 52m2 STAN VO KARPOS 3

55 000 ЕУР

16 септ. 15:27

NOV OPREMEN DVOSOBEN 37m2 STAN VO KOZLE

46 000 ЕУР

26 авг. 14:24

STAN OD 44m2 VO KARPOS 3

42 000 ЕУР

24 јул. 11:43

DVOSOBEN STAN 50m2 VO KARPOS 1

50 000 ЕУР

24 јул. 10:47

DVOSOBEN STAN OD 59m2 VO KARPOS 4

50 000 ЕУР

23 јул. 12:53

NOV NAMESTEN STAN OD 49m2 VO AERODROM

62 000 ЕУР

09 јул. 17:01

DVOSOBEN 51M2 STAN VO KARPOS 1

55 000 ЕУР

09 јул. 17:01

DVOSOBEN 36M2 STAN VO KARPOS 2

40 000 ЕУР

Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации