Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!

TEA HOME- Agencija za nedviznosti

Контакт

076277779
071315278

ул.Булевар"8ми СЕПТЕМВРИ" Бр.3 лам.1-21 Скопје

Карпош, Скопjе

Огласи во продавницата

Сите 1-50 од 165
02 септ. 13:28

Namesten trosoben stan vo Kapros 3

90 000 ЕУР

Dvosoben stan od 52m2 vo Karpos 3

62 000 ЕУР

Dvosoben stan od 40m2 vo Karpos 4

54 800 ЕУР

Dvosoben stan od 52m2 vo Karpos 3

65 000 ЕУР

08 апр. 12:19

Nov dvosoben stan 39m2 vo Hrom

50 500 ЕУР

26 јан. 10:29

Dvosoben stan od 44m2 vo Karpos 3

50 000 ЕУР

17 дек. 12:56

Nov stan od 34m2 vo Hrom

1 100 ЕУР

17 дек. 10:28

Trosoben stan od 67m2 vo Centar

1 150 ЕУР

17 дек. 09:48

Nov dvosoben stan 53m2 vo Kozle

1 250 ЕУР

15 дек. 13:20

Trosoben stan od 75m2 vo Centar

76 000 ЕУР

15 дек. 13:20

Trosoben stan 71m2 vo Debar Maalo

106 500 ЕУР

07 дек. 12:05

Trosoben stan od 93m2 vo Karpos 4

113 000 ЕУР

29 ноем. 12:38

Dvosoben stan od 54m2 vo Karpos 4

980 ЕУР

29 ноем. 12:30

Trosoben stan od 72m2 vo Karpos 4

65 000 ЕУР

29 ноем. 12:18

Namesten dvosoben stan vo Centar 57m2

63 000 ЕУР

29 ноем. 10:53

Stan od 48m2 vo City Tower

65 000 ЕУР

29 ноем. 10:20

Renoviran stan od 53m2 vo Karpos 2

63 600 ЕУР

27 ноем. 12:39

Stan od 50m2 na Ruzveltova

65 000 ЕУР

26 ноем. 13:33

Namesten trosoben stan so garaza vo Hrom

76 500 ЕУР

10 мар. 12:06

Trosoben stan od 66m vo Karpos 1

920 ЕУР

04 мар. 11:21

DVOSOBEN STAN OD 54m2 VO KOZLE

62 000 ЕУР

23 фев. 12:51

RENOVIRAN 63M2 STAN VO KAPISTEC

69 000 ЕУР

22 фев. 14:15

TROSOBEN 48M2 STAN VO KARPOS 2

58 000 ЕУР

15 фев. 18:04

NOV DVOSOBEN 49M2 STAN VO VLAE

920 ЕУР

Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации