Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

UAZ PATRIOT

Легендата се враќа во Македонија!

Вистински СУВ возила, кои најдобро ја претставуваат СУВ класата. Достапни во вид на Ретро и Модерни варијанти како и комерцијални возила со специјална намена.

Информации на 072 277 094

Индустриска бб

Radovisht

Shpalljet në llogarinë e biznesit

Të gjitha 1-16 nga 16
05 Gush 23:42

Citroen C3 VAN Live 1.2VTi 82

9 000 EUR

21 Pri 00:03

UAZ Classic 4x4 2,7i Furgon Buhanka

16 300 MKD

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione