Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!

UAZ PATRIOT

Легендата се враќа во Македонија!

Вистински СУВ возила, кои најдобро ја претставуваат СУВ класата. Достапни во вид на Ретро и Модерни варијанти како и комерцијални возила со специјална намена.

Информации на 072 277 094

Индустриска бб

Радовиш

Огласи во продавницата

Сите 1-16 од 16

Citroen C3 VAN Live 1.2VTi 82

9 000 ЕУР

UAZ Classic 4x4 2,7i Furgon Buhanka

16 300 МКД

Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации