Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

UAZ PATRIOT

Легендата се враќа во Македонија!

Вистински СУВ возила, кои најдобро ја претставуваат СУВ класата. Достапни во вид на Ретро и Модерни варијанти како и комерцијални возила со специјална намена. Прикажи повеќе
Вистински СУВ возила, кои најдобро ја претставуваат СУВ класата. Достапни во вид на Ретро и Модерни варијанти како и комерцијални возила со специјална намена.

Информации на 072 277 094 Hide More

Индустриска бб

Радовиш

Огласи во продавницата

Сите 1-11 од 11
01 ноем. 20:54

UAZ HUNTER VAN 4x4

14 300 ЕУР

01 ноем. 20:54

UAZ PATRIOT 2.7 Optimum

23 700 ЕУР

01 ноем. 19:58

UAZ PICKUP 4X4 2.7

16 850 ЕУР

UAZ PICKUP nov 4x4

15 500 ЕУР

UAZ HUNTER VAN 4x4

16 100 ЕУР

UAZ Hunter 4x4

14 300 ЕУР

UAZ HUNTER 4x4 DSL Trophy

19 900 ЕУР

Кон почеток