Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!

UAZ PATRIOT

Легендата се враќа во Македонија!

Вистински СУВ возила, кои најдобро ја претставуваат СУВ класата. Достапни во вид на Ретро и Модерни варијанти како и комерцијални возила со специјална намена.

Информации на 072 277 094

Индустриска бб

Радовиш

Огласи во продавницата

Сите 1-7 од 7

4x4 UAZ Patriot Pickup 2.2 dizel

7 999 ЕУР

21 мар. 22:35

UAZ Hunter 4x4 Expedition + Tuning

23 949 ЕУР

Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации