Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Апартмани Богданоски

Одморете во мирен и пријатен амбиент

Издаваме наместени апартмани покрај езеро на самиот Кеј во Охрид. Апартманите се новоградба сите опремени со ТВ, кабелска, WIFI, мини кујна, купатило тераса уреден двор и паркинг. Одморете во мирен и пријатен амбиент. Поздрав

Огласи во продавницата

Сите 1-3 од 3
Кон почеток